Четвер, 13.12.2018, 05:54

«  Грудень 2018  »

Діяльність

Для сучасної людини найактуальнішою проблемою залишається проблема збереження та зміцнення здоров‘я .
Тому в роботі учнівського самоврядування значна увага приділяється  захисту та зміцненню здоров‘я  вихованців, формуванню стійкого переконання дітей у тому, що їх здоров‘я і щасливе майбутнє – в їх особистих  руках. Для цього проводяться туристичні походи

Туристичний похід по місцях бойової слави.
С.Потопиха, пам’ятник героям-піонерам Вані Золотоверхову та Петі Русакову

Спортивні флеш-моби

Спортивні змагання.

Зустріч з видатними спортсменами району та області

За ініціативи Учнівської ради була проведена дискотека присвячена Хеллоувіну.

Велика увага приділяється пошуковій роботі. Учні ліцею доглядають:
за могилою розстріляної родини Овсієнків

Могилою Новака Івана Пилиповича, голови колгоспу «Червона п’ятирічка», розстріляного фашистами під час окупації

могилою невідомим солдатам в урочищі Ленінське.

Патріотичне виховання дітей та учнівської молоді – це комплексна, системна і цілеспрямована діяльність щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України. Патріотизм починається з любові до своєї домівки, з пошанування батьків. Спочатку формується поняття «малої батьківщини» (міста, села), пізніше у молодої людини з‘являється усвідомлення себе сином (донькою) великої Батьківщини – України.
    З цією метою в ліцеї проведено конкурс фото-презентацій «Моє село це мрія і натхнення»

Враховуючи те, що викладач фізвиховання нашого навчального закладу Козюра Ігор Миколайович нині захищає нашу країну на Сході  лідери учнівського самоврядування виступили з ініціативою про збір коштів для придбання теплого одягу для свого наставника. І в період короткочасної відпустки викладача передали йому цю допомогу.

Після зустрічі з Ігорем Миколайовичем  голова учнівського самоврядування Сипко Діана висловила свої думки
Війна… У цьому простому слові тільки 5 літер, а скільки асоціацій пробуджується в нашій уяві: біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов. Моя Україна не любить війни, вона не кривава. Ми не живемо, а існуємо, щоб не померти. І хоч сьогодні переживаємо сутужні часи, але живемо з вірою в краще. Бо ж наші люди завжди вміли боронити рідний край.
Схід України… Ворожа військова техніка й бійці… Відважні українські солдати боронять землі рідної держави. Серед них і представник  нашого навчального закладу, ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» Козюра Ігор Миколайович. Ще кілька місяців назад він давав команди на виконання вправ на уроках фізичного виконання, а сьогодні – виконує  накази  командирів АТО на Донеччині.
Наступає зима. Неможливо лежати в окопі в сорокаградусний мороз, або жити на чотириста грамів хліба в день. Учні ліцею вирішили трішки «допомогти» придбавши йому теплий одяг. У своєму молодому віці, він пізнав жорстокість і безжалісність  кривавої війни, приціли автоматів, був на крок від смерті. Від розповіді викладача завмирає серце й тремтять руки. Це дійсно відбувається в його житті. Ми впевнені, що Ігор Миколайович відважно боронитиме Україну і він є прикладом для нашого покоління. Зараз ми спостерігаємо за промінчиком сонця, що заходить. Він теплий та лагідний. Ми знаємо, що за заходом має бути схід, а яким він буде: чи теплим і лагідним, чи жорстоким та кривавим залежить від нас. А війна на Сході лишиться тільки страшним сном, який канить у небуття. І народжується відчуття: не треба більше війни. Ніколи!
Учні ліцею  займаються волонтерською діяльністю. Зокрема допомагають відвантажувати гуманітарну допомогу для військової частини де перебуває Козюра Ігор Миколайович

А також разом з майстром виробничого навчання Посем Анатолієм Володимировичем допомагають комплектувати бійцям 24-ї механізованої бригади буржуйки, металеві скоби для будівництва бліндажів, брезенти для ущільнення перекрить бліндажів.

Заготовляють гумовані стрічки  для захисту БТРів від ураження осколками

І ось  під час недовготривалої відпустки видалася нагода поспілкуватися  з військовослужбовцем Збройних Сил України Посем Богданом Анатолійовичем

Новорічні віншування

Акція "Кришки на протези воїнам"