Неділя, 18.04.2021, 18:34

Шановні здобувачі освіти, їх батьки, учасники освітнього процесу! В умовах адаптивного карантину під час дистанційного навчання ми турбуємося про ваше здоров'я і безпеку. Тому, якщо у вас є питання, пропозиції, зауваження, ви можете звернутися до нашого навчального закладу з електронним зверненням, заповнивши форму за посиланням. Заяву на вступ до ліцею тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
«  Квітень 2021  »

Сторінка соціального педагога

Соціальний педагог  ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей”

Валентина Григорівна ВАСИЛЕНКО

Соціальний педагог  –  це педагогічний працівник,  основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів та попередженні впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини. Соціальний педагог  керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України, Етичним кодексом психолога та соціального педагога.

Соціальний педагог тісно співпрацює з органами охорони здоров′я, соціального захисту, сім′ї та молоді, внутрішніх справ, а також із громадськими і благодійними організаціями.

Головними завданнями діяльності соціального педагога є:

• забезпечення захисту прав і свобод дітей, створення умов для комфортного навчання та виховання учнів;
  • профілактика негативних явищ та пропаганда здорового способу життя, попередження кризових станів та булінгу,
  •  профілактика та попередження торгівлі людьми;
  • надання соціально – педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям учнів;
  • створення необхідних умов для належної адаптації учнів 1 курсу.

До соціального педагога можна звернутися в таких ситуаціях:

• коли виникають труднощі в налагодженні стосунків в колективі;
  • коли ви стали жертвою або свідком булінгу;
  • коли необхідна допомога в професійному самовизначенні;
  • коли ви маєте право на пільги але не знаєте, як ним скористатись;
  • коли вам необхідна допомога соціальних служб;
  • коли ви не знаєте, що таке толерантність, але дуже хочете дізнатися

Контактні телефони соціального педагога ДПТНЗ "Синівський ПАЛ": 067-711-29-61, 050-621-69-06

НМЦ психодогічної служби в Сумській області

Сторінки:

На допомогу батькам

Поради педагогам

Для учнів

Освітній процес в умовах пандемії