Меню сайту
|
Правила поведінки здобувачів освітиПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ
Здобувач освіти зобов’язаний: 1. Виконувати вимоги навчальних програм і систем контролю знань, умінь, навичок. 2. Відвідувати заняття, в тому числі і за індивідуальним графіком. 3. Виконувати під час проходження виробничої практики вимоги нормативно-правових актів, які регулюють працю працівників відповідних підприємств, установ, організацій. 4. Дотримуватись правил охорони праці та техніки безпеки під час практичного навчання і виробничої практики . 5. Бережно ставитись до обладнання, засобів навчання та інвентарю, що використовуються в навчально-виробничому і навчально-виховному процесі. 6. Збитки навмисно заподіяні здобувачами освіти, слухачами навчальному закладі підприємству, установі, організації, відшкодовуються ними особисто або за рахунок їхніх батьків (опікунів) відповідно до законодавства. 7. За невиконання обов’язків і систематичне порушення статуту закладу професійної (професійно-технічної) освіти, правил внутрішнього розпорядку закладу професійної (професійно-технічної) освіти, незадовільну успішність, до здобувача освіти застосовуються такі заходи впливу, як попередження, догана, відрахування із закладу освіти.
До початку занять: 1.Приходити в ліцей не пізніше, ніж за 20 хвилин до початку занять. 2. У дверях не намагатися пройти першим, а пропустити попереду викладачів, майстрів в/н, старших себе за віком. 3. Нічого зайвого до ліцею не приносити. 4. По східцях і в коридорах ходити спокійно, триматися правої сторони. 5. Після дзвоника на урок негайно підходити до аудиторії, де будуть проходити заняття. 6. Після дзвоника зайняти своє місце в класі (майстерні) і підготувати все необхідне для уроку. 7. Приходити до ліцею в чистому, охайному одязі, з охайною зачіскою, з почищеним взуттям. При собі мати чисту хустку та гребінець, в кишенях зайвих речей не носити. 8. При зустрічі зі старшими, навіть незнайомими людьми, привітатися першим.
На уроках теоретичного навчання: 1. При вході в клас викладача, майстра чи керівника ліцею встати і сідати на місце тільки з дозволу. 2. У відповідь на привітання відповідати: “Добрий день“. 3. Не тримати зайвих речей на столі, крім зошита, підручника, ручки та інших речей, необхідних на уроці. 4.Уважно слухати пояснення викладача на уроці і відповіді товаришів. 5. За столом сидіти прямо, не розмовляти. 6. Не поправляти відповіді товариша без дозволу викладача, не заважати товаришу підказкою. 7. Заходити і виходити під час занять тільки з дозволу викладача. 8. Якщо викладач зробив зауваження, в суперечку з ним не вступати. 9. Пам’ятати, що дзвінок з уроку тільки для викладача. Виходи з класу тільки після слів викладача “Урок закінчено“. 10. На уроках фізвиховання необхідно мати спортивну форму.
На уроках виробничого навчання: 1. Приходити в майстерню за 20 хвилин до початку робочого дня, щоб встигнути приготуватися до початку роботи. 2. До початку роботи перевірити наявність і справність всіх інструментів, знарядь та засобів праці, обладнання. 3. Дбайливо і охайно поводитися з устаткуванням, інструментом і документацією. 4. Не приступати до роботи, не з’ясувавши до кінця порядок її виконання. Виконувати роботу тільки з дозволу майстра в/н. 5. По закінченню роботи привести в порядок робоче місце, зібрати інструмент і вироби. 6. Суворо дотримуватись техніки безпеки.
На перерві і при виході з ліцею: 1. В приміщенні ліцею не кричати, не бігати, дотримуватись порядку. 2. Не ходити по навчальному корпусі в пальто і головному уборі, одягати їх тільки при виході із навчального корпусу. 3. Під час перерви вийти з класу. Клас повинен бути порожнім для провітрювання. 4. При зустрічі з старшим зупинись, дай дорогу, привітайся. Якщо сидиш, а поруч проходить старший, встань і привітайся. 5. При розмові із старшими, викладачами, майстрами стояти прямо, не спиратися на будь-які предмети, не тримати руки в кишенях. Бути ввічливим. 6. При вході в учительську, до директора, в кабінет, лабораторію, спочатку постукати, а потім відкривши двері, сказати “Дозвольте ввійти“. 7. Йдучи додому, попрощатися і спокійно вийти з класу, ліцею. 8. Палити категорично забороняється. 9. Не приносити в ліцей насіння та горішки.
В їдальні ліцею: 1. Заходити в їдальню по запрошенню чергового майстра, або вихователя. 2. Перед прийняттям їжі старанно вимити руки. 3. В приміщенні їдальні не шуміти, не намагатися отримати їжу поза чергою. 4. Використаний посуд, після їжі, здобувачі освіти прибирають зі столу самі. 5. Поважати працю робітників їдальні. Пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Вимоги до проживання в гуртожитку:
|
Важливо!
Як протидіяти домашньому насильству #СтопНасильство Національна "гаряча лінія" з питань протидії торгвлі людьми та консультування з питань міграції. Безкоштовні телефони: 0 800 505 501 (зі стаціонарного) 527 (з мобільного) "Гарячі лінії" Громадської організації "Ла Страда-Україна": -дитяча: 0 800 500 225 (зі стаціонарного), 116 111 (з мобільного) -з птань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0 800 500 335 (зі стаціонарного). 116 123 (з мобільного) Пошук
вологість: тиск: вітер: Наше опитування
|