Середа, 30.09.2020, 04:54

«  Вересень 2020  »

Відеопрезентація

Наш ліцей – це не лише люди та споруди. Це – навчально-виховні традиції, звичаї, це моральні надбання, це - скарбниця творчих надбань.
Наш навчальний заклад, це воістину навчальний заклад, який працює для села, працює з сільською молоддю.

Синівське сільське професійно-технічне училище №10 було засновано в 1973 році на базі сільськогосподарського технікуму. З 1 вересня 1984 року училище реорганізовано у ПТУ № 40, а в 2002 році на його базі створено Синівський професійний аграрний ліцей, перейменований у 2008 році у Державний професійно-технічний навчальний заклад "Синівський професійний аграрний ліцей".

Згідно з наказом Міністерства освіти від 2 серпня 1973 року першим директором училища був призначений Богданов Олексій Дмитрович, який пропрацюваав на цій посаді до березня 1980 року. На 1 вересня 1973 року всі основні ланки були укомплектовані спеціалістами, в училищі працювало 34 працівники, серед них 15 майстрів і викладачів. Першопрохідці профтехосвіти на Липоводолинщині, Авраменко Людмила Степанівна, Плющ Григорій Григорович, Суржа Володимир Олексійович, Боровик Микола Павлович, Коваленко Валентина Іванівна, Коваленко Володимир Іванович, Прихожай Іван Тихонович, Линтварьова Олена Костянтинівна, займалися комплектуванням учнівського контингенту й матеріальної бази, «обживали» аудиторії, вели пошук нових підходів у навчанні і вихованні. 1 вересня 1973 року, 62 учні сіли за парти.

З березня 1980 року до вересня 2005 року училище очолював Авраменко Петро Іванович. За невтомну плідну працю на педагогічній ниві Указом Президента України від 26 лютого 2004 року Петру Івановичу було присвоєно почесне звання « Заслужений учитель України». Він нагороджений медаллю «За працю і звитягу», нагрудними знаками «Відмінник народної освіти УРСР», «Відмінник профтехосвіти України». Петро Іванович обирався делегатом II-го Всеукраїнського з’їзду працівників освіти. Його ім’я занесено до видання « Уславлені постаті України», унікального довідника «Педагогічний олімп Сумщини».

Із грудня 2005 року керівником ліцею був Подоляк Сергій Костянтинович, а у серпні 2014 ркоу директором призначений Хоменко Євгеній Васильович.

Ліцей сьогодні – це:
- підготовка кваліфікованих робітників з 7 професій;
- система довузівської підготовки учнів для вступу у вищі навчальні заклади;
- 15 викладачів загальноосвітніх і спец. предметів, з яких: 7 викладачів вищої категорії, 5 викладачів мають звання «старший викладач»;
- регулярно проводять заняття з фізики, математики, хімії, біології викладачі Сумського державного університету;
- 14 навчальних кабінетів, лабораторії, майстерні, павільйон с/г техніки, гуртожиток, актова і спортивна зали, бібліотека, читальний зал;
- 9 гуртків художньої самодіяльності, 8 спортивних секцій, 5 гуртків технічної творчості;
- безкоштовне навчання та проживання в гуртожитку, пільгове 3-разове харчування, проїзд на навчання здійснюється транспортом ліцею.

Наша адреса:
42533, с. Синівка,
Липоводолинський р-н,
Сумська обл,
вул. Миру, 2.

Телефон для довідок 5-74-32.
E-mail:palsynivka@gmail.com

Ми на карті

З розкладом руху автобусів можна ознайомитись тут.

Відповідальний за інформаційне наповнення
Анатолій Статива