Неділя, 18.04.2021, 17:55
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей"

Шановні здобувачі освіти, їх батьки, учасники освітнього процесу! В умовах адаптивного карантину під час дистанційного навчання ми турбуємося про ваше здоров'я і безпеку. Тому, якщо у вас є питання, пропозиції, зауваження, ви можете звернутися до нашого навчального закладу з електронним зверненням, заповнивши форму за посиланням. Заяву на вступ до ліцею тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Корисні посилання
Сайт Президента України
Сайт Верховної Ради України Офіційний веб-сайт Міністерства освіти і науки Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти Портал Педагогічна преса ІПТО НАПН ДП Інфоресурс НМЦ ПТО в сумській області
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Flag Counter

Соціальне партнерство

Проблема підготовки ініціативних, конкурентоздатних та професійно-компетентних випускників професійно-технічного навчального закладу є на сьогодні актуальною. Адже сучасний ринок праці диктує свої умови: якість професійно-практичної підготовки кваліфікованого робітника повинна відповідати не тільки вимогам освітніх стандартів, але й потребам суспільства і роботодавця. Професійно-технічні навчальні заклади мають адаптуватися не лише до вимог часу та інноваційних технологій, але й до стратегічних напрямків розвитку регіону. Роботодавець повинен бути впевнений, що навчальні заклади підготують потрібних йому кваліфікованих робітників, які обізнані у сучасних виробничих технологіях. Тому основною позицією професійно-технічного навчального закладу має стати постійна та ефективна співпраця з роботодавцями.

Поняття «соціального партнерства» досить часто з’являється у наукових дослідженнях педагогічної галузі. Українські науковці А.Колот, С.Українець, Т.Ляшенко, О.Мірошніченко, М.Сорока, Л.Щербак значну увагу приділяють проблемам розвитку соціального партнерства, пошуку нових підходів до реформування професійно-технічної освіти щодо створення дієвої системи соціального партнерства навчального закладу та роботодавців.

Активне залучення соціальних партнерів до усіх складових діяльності системи професійно-технічної освіти – від управління до розробки навчальних програм та практичного навчання – повинно стати одним з пріоритетів роботи навчального закладу. Саме налагодження конструктивного, взаємовигідного партнерства з роботодавцями та органами влади дозволить залучити додаткові ресурси для розвитку навчального закладу.

Впровадження у навчальний процес нових інноваційних технологій, співпраця навчального закладу з роботодавцями регіону, вивчення ринку праці, пошук інноваційних шляхів соціального партнерства, налагодження тісних взаємозв’язків – це є основні напрями інноваційного розвитку навчального закладу. Співпраця ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" з промисловими підприємствами дає можливість вдосконалювати навчальний процес і наближувати навчання до практики. Основою соціального партнерства у ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" є співробітництво між роботодавцями і педагогічними працівниками, яке реалізується у формах укладання двосторонніх договорів на підготовку і працевлаштування кваліфікованих робітників, проходження виробничого навчання та виробничої практики в умовах реального виробництва та працевлаштування, підвищення кваліфікації та стажування майстрів виробничого навчання. Договірні сторони об’єднує тісна співпраця. Керівництво підприємств, у свою чергу, намагається зацікавити випускників ліцею, щоб вони залишалися працювати на виробництві.

Отже, соціальне партнерство відіграє ключову роль у забезпеченні професійно спрямованого навчання кваліфікованих робітників і є основною формою взаємодії професійно-технічного навчального закладу із сучасним виробництвом. Спільна взаємодія адміністрації, педагогічного колективу і учнів ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" з роботодавцями сприяє більшій популяризації професій, які є у нашому навчальному закладі, дозволяє вчасно реагувати на пропозиції роботодавців щодо професійно-практичної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників, сприяє швидкій адаптації випускників.

Важливо!
Як протидіяти домашньому насильству
#СтопНасильство

Національна "гаряча лінія" з питань протидії торгвлі людьми та консультування з питань міграції. Безкоштовні телефони:
0 800 505 501
(зі стаціонарного)
527 (з мобільного)


"Гарячі лінії" Громадської організації "Ла Страда-Україна":
-дитяча:
0 800 500 225 (зі стаціонарного), 116 111 (з мобільного)
-з птань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:
0 800 500 335 (зі стаціонарного). 116 123 (з мобільного)


Пошук


Наше опитування
Найкраща професія:
Всього відповідей: 259

Хто ви?
Всього відповідей: 233
«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz