Четвер, 13.12.2018, 04:17

«  Вересень 2018  »

Головна » 2018 » Вересень » 12 » А ми - бажаєм Вам добра!
А ми - бажаєм Вам добра!

30 років – така прекрасна пора життя! Молодість! Але вже й досвід позаду. Це розквіт, плани на майбутнє… Це той період, коли в житті людини все б’є ключем, особливо – у чоловіків. Про одного з них ми й поговоримо сьогодні.
    Сергій Анатолійович Йосипенко працює в нашому колективі вже вісім років. Він - наш випускник, педагог за освітою, закінчив Глухівський національний університет імені О.П. Довженка. У рідну Синівку приїхав уже з дружиною Людмилою. Ніби зовсім різні за складом характеру  (Людмила - енергійна, жвава, як зараз говорять, – гіперактивна господарка й працівниця (бухгалтер), Сергій – спокійний, урівноважений, упевнений у своїх діях), але сім’я  міцна. У них підростає маленька донька – учениця початкових класів. Вона вже є помічницею мамі, бабусі й прабабусі.
    У цілому, родина Йосипенків дуже велика. Вона знана не тільки в селі, а і в окрузі. Найстаріші – Марія й Василь, – уже в статусі пра - … Вони зростили сина Анатолія, який одружений на Любові і вони – уже тричі дідусь і бабуся. У меншого сина Віталія двоє діток, а в Сергія – одна донька. Тож найстарші й зараз мають від дітей та онуків з правнучками любов і повагу, хоча й живуть вони в різних оселях. А ще навчені всі любові до праці, до землі, до людей.
    Не дивно, що й Сергій Анатолійович – це великий практик. Ще зі шкільних років умів полагодити щось у машині чи саморобному тракторці, розбирався в електриці (дідусь - електрик навчив), а особливо – полюбляв працювати з деревом. Починав з невеликих виробів (столики, підстановки, кухонні дощечки…), а зараз уже виготовляє й меблі під замовлення, надає цим видом роботи допомогу дитячому садочку, передає свої вміння в будівельній справі учням. Бо ж не тільки по дереву вміє працювати, а покласти кафель, зробити обшивку гіпсокартоном, зробити сучасну штукатурку… – це теж уміє майстер своєї справи.
    Сьогодні в ліцеї він є майстром виробничого навчання у групі будівельників.
    Учні вдячні йому за те, що навчилися від нього, бо ж одна справа – теоретична підготовка, але без практики – нікуди, та ще й на сучасному ринку праці.
    Сергій Анатолійович – добра, чуйна людина, яка поважає своїх наставників і односельців, любить свою роботу, поважає й цінує учнів. Він хороший сім’янин і господар. Тож династію Йосипенків  не підводить.
    У ці сонячні дні зустрічає своє тридцятиліття. А ми йому бажаємо подальшого життєвого зростання й святкування ще багатьох разів по 30!

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 53 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0