Неділя, 20.01.2019, 05:26

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 15 » Патріотична хвиля. Добро починається з тебе.
Патріотична хвиля. Добро починається з тебе.

Акція «Кришки – на протези воїнам»

Патріотичне виховання в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» є на першому місці в навчально-виховному процесі.
    Хто ж як не патріоти, зможуть відстояти рідну землю, уберегти її кордони? І, боронячи їх – утратити своє здоров’я чи навіть – життя. Скільки скалічено доль на тій неоголошеній війні на Донбасі?!
   Як ми можемо допомогти їм? А, звісно, можемо. Морально, духовно, іноді й волонтерською діяльністю. Головне – зрозуміти, що добро починається з тебе.
   Волонтерська група з м. Суми «СББ - тил» запропонувала навчальним закладам області, зокрема й нашому, узяти участь у «Патріотичній хвилі», зміст якої – проведення акції зі збору пластикових кришок із пляшок. Не тільки в ліцеї, а і в усіх торгових точках у селі (а їх багато) було поставлено великі прозорі пластикові ємності для збору кришок з надписом «Добро починається з тебе. ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» збирає кришки на протези для воїнів!»
    До цієї акції залучилися всі учнівські групи ліцею, дорослі, односельці. Приємно, що навіть одна кришка може стати часточкою протезу для відважного бійця-патріота, що втратив кінцівку, боронячи рідну Україну. Учні були досить активними. Рахунок кришок, зібраних учнями окремих груп, досягав кількох тисяч (у загальному підсумок підводитеметься у ваговому варіанті. Але кількісно в цій добрій справі перемогла група №11, І курс (класний керівник – Дмитрій Віталійович Авраменко, майстер виробничого навчання Олександр Володимирович Горовий).

Проходила ця акція під контролем соціального педагога Валентини Григорівни Василенко та заступника директора з виховної роботи Яковенко Галини Василівни.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Нікіфорова О.О.

Переглядів: 132 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0