Середа, 12.08.2020, 14:49

«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 1 » Черговий турнір з волейболу на кубок Григорія Григоровича Плюща
Черговий турнір з волейболу на кубок Григорія Григоровича Плюща

Плюща Григорія Григоровича знали не тільки в Синівському ліцеї, а і в районі та області. Левову частину свого життя він пов’язав з роботою в нашому закладі. А розпочинав ще викладачем фізичного виховання в Синівському технікумі. Тож в училищі, що створене на базі цього технікуму, Григорій Григорович працював з першого дня. Тут створив сім’ю, виховали з дружиною двох прекрасних дітей – Юлію та Ігоря, дочекалися онуків. Усе своє життя Григорій Григорович був не тільки хорошим сім’янином, а й прекрасним викладачем та педагогом. Не шкодував себе на роботі, підготував багато поколінь завзятих спортсменів, які  у свій час посідали призові місця в районі й області. Особлива увага в його позаурочній роботі приділялася легкій атлетиці. Це йому вдавалося на вищому рівні. Але й футбол, волейбол та інші види спорту не були йому байдужі. Тож й онука Ігоря він виховав хорошим спортсменом, який пішов шляхом дідуся, теж закінчив педагогічний вищий навчальний заклад і став учителем фізичної культури. Раділо серце Григорія Григоровича від цього та, на жаль, рано перестало битися, а в ці зимові дні йому виповнилося б 73, але вже минуло більше 7 років, як він відійшов у вічність.
   Відтоді, починаючи з 2010 року за ініціативи адміністрації ліцею й погодження районного керівництва щорічно в нашому закладі проводиться турнір з волейболу на кубок Григорія Григоровича Плюща, у пам’ять про нього.

Ось і цього року 28 лютого в ліцеї проведено такі змагання.
      Спортивна зала ліцею, приємний голос ведучої, Гімн України, унесення прапорів, - такий урочистий початок цього заходу.

А ще слова вітання й спогадів. Вони линули від директора ліцею Хоменка Євгенія Васильовича, від голови районної ради Липоводолинського району Литвиненка Віктора Олексійовича. Приємно, що він у своєму виступі згадав ті часи, коли навчався сам у нашому закладі, а Григорій Григорович був для нього й наставником і порадником, а ще  - прекрасним вихователем здорового способу життя.

Краснонос Олексій Романович, голова ветеранської організації с. Синівка, колишній директор Синівської ЗОШ, теж згадав часи роботи з Григорієм Григоровичем, хорошим спортсменом і просто – порядною й чуйною людиною. А ще він побажав усім перемог  в такому важливому заході.

Наталія Супрун подарувала всім учасникам художній номер – пісню «Команда молодости нашей…»

І ось після жеребкування команди вступили в боротьбу. Як і завжди, боротьба була нелегкою. Десь брала молодість, а десь – досвід. Але, як і в кожній грі, є переможці й переможені.
  Настала урочиста мить оголошення й нагородження переможців.

Слово для цього було надано головному судді, директору ліцею Хоменку Євгенію Васильовичу й методисту нашого закладу, доньці   Григорія Григоровича Плюща, Підлісній Юлії Григорівні.
       ІІІ місце посіла команда учнів ліцею,
       ІІ місце – команда с. Синівка,
    І - місце команда випускників ліцею різних років і з різних населених пунктів.
       Для них лунали вітання й нагороджували Грамотами.

Також було визначено найкращого гравця. Ним став випускник закладу Марченко Дмитро (с.Саї). А іменним подарунком Юлія Григорівна нагородила найменшого гравця – Шульгу Владислава.
    Насамкінець ще до поздоровлень приєдналися сільський голова Тихоненко Олег Іванович та Краснонос Олексій Романович. Вони сказали, що такий турнір потрібний. Він виховує повагу до людей, любов до спорту й забезпечує здоровий спосіб життя.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Подоляк О. М.

Переглядів: 283 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0