Четвер, 22.10.2020, 06:58

«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 4 » Дев'ятий турнір - дев'ять команд взяли участь у районному заході з волейболу
Дев'ятий турнір - дев'ять команд взяли участь у районному заході з волейболу

Уже вдев’яте на базі ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» пройшов районний турнір з волейболу імені Григорія Григоровича Плюща. У цьому році він був масовішим за участю команд.
    Шикування команд, привітання від ведучого Олександра Шишки, Гімн України, внесення Прапорів… - це вже усталена традиція. Оголошення команд-учас¬ниць. Цьогоріч учасниками турніру стали: команда заводу «Кобзаренка», команда ветеранів «Мрія» (Липова Долина), викладачів ліцею, команда села Синівка, учні ліцею, команда села Колядинець, випускники ліцею, команда села Берестівка, команда з сусідньої Полтавської області із села Сватки Гадяцького району.

Запрошені на це спортивне свято Голова Липоводолинської районної ради Литвиненко Віктор Олексійович, голова села Синівка – Тихоненко Олег Іванович, товариш Григорія Плюща по спорту – Крамаренко Сергій Сергійович, дочка – Підлісна Юлія Григорівна. Усі вони були залучені до вітального слова. Віктор Олексійович та Олег Іванович згадали свої роки навчання в нашому закладі і те, як Григорій Григорович залучав і їх до занять спортом, виробляв імунітет проти злих звичок і цим виховував у них саме здоровий спосіб життя. Цей наставник був вимогливий до них і до себе, завжди тримав себе в хорошій фізичній формі. Як людина – це одна батьківська доброта, порозуміння, дисципліна в усьому.

Григорій Григорович народився на Чернігівщині, навчався у Львівському закладі на «фізрука», пізніше – ще й у Чернігівському педагогічному інституті. А потім – робота на Липоводолинщині. Спочатку в сільськогосподарському технікумі, а потім – у Синівському СПТУ-10 (таку назву воно мало з 1973 року).
    Одруження, сім’я, діти, - син і донька. Юлія Григорівна – педагог, онук Ігор – теж, і стежка з дідусем одна – учитель фізичного виховання. Але хвороби рано підірвали життя Григорія Григоровича, і тепер лишилася тільки пам’ять про нього, і ось у його честь такий чудовий спортивний турнір.
    Сергій Сергійович Крамаренко згадав про спільну спортивну роботу з ним у селі Синівка, відзначив про значимість заходу для виховання молодого покоління.

А голова районної ради відзначив і те, що в ліцеї учні, окрім іншого, до 21-22 години вечора займаються різноманітними видами спорту в залі закладу. Це є важливим на сучасному етапі.
    Директор ліцею, а за сумісництвом ще й головний арбітр турніру, теж привітав учасників усіх команд, побажав натхнення, удачі, витримки й перемоги кожному. А далі, уже, як Господь дасть і фізичні сили гравців.

Гра проходила у двох спортивних залах – у ліцеї і в місцевій Синівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Глядачі зійшлися, як наші так і шкільні, а ще й жителі села Синівка.
    Цікаві, азартні й видовищні були змагання. Кожна команда «викладалася на повну», уболівальники підтримували їх гарячими оплесками. І це гравцям надавало сили на шляху до перемоги, а її потрібно було багато, бо ж чимало команд узяло участь у заході.

Спочатку до перемоги впевнено пробивалися гравці з с. Берестівка, випускники ліцею, команда з с.Синівка, с. Сватки, заводу «Кобзаренка».
    У другому етапі перемогли випускники ліцею і команда с. Синівка.
    Між ними точилася запекла боротьба, та все ж команда с. Синівка перемогла й посіла І місце.
       ІІ місце в суперників відвоювала команда випускників ліцею.
       ІІІ місце – команда с. Берестівка.
    Команди – переможці отримали Грамоти, кубок турніру уручений команді с.Синівка. Також були вручені призи: за відданість спорту – Крамаренку Сергію Сергійовичу, ветерану. Ользі Синепол – капітану команди с. Сватки, за відданість спорту. У номінації «Молодь Липоводолинщини» - Суботі Руслану.

У загальному ж – турнір удався, маса слів подяки линула на на честь усіх гравців. І задоволення від заходу отримали як гравці, так і глядачі.
    Організатори заходу, адміністрація ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» також має приємні враження й відчуття, що саме на базі ліцею ось уже 9 раз проходять такі змагання.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 150 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0