Середа, 12.08.2020, 15:50

«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 12 » До перемоги – крок за кроком
До перемоги – крок за кроком

Про Ващенка Богдана, учня ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей", переможця обласних мовних конкурсів, стипендіата губернатора Сумської ОДА, претендента на медаль, спортсмена, активіста, ми вже писали. Але про цей успіх теж хочемо розповісти. Любов до слова, успішна співпраця не тільки на уроках, але і в позаурочний час в викладачем української мови й літератури Подоляк Олександрою Миколаївною, наполегливість  у досягненні  мети – дали плідний результат. Ващенко Богдан – у списках переможців заключного  (IV) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Це – успіх і приємність для нашого колективу. Він посів ІІ місце серед учнів ДПТНЗ усієї України. Доречно сказати, що ми гордимося цим досягненням, бо це вже – продовження перемог в заключних етапах мовних конкурсів: 2008р. і 2012р. – І місце в Україні в конкурсі імені Петра Яцика, 2013р. – І місце в IV етапі конкурсу імені Тараса Шевченка. І ось цього року – знову такий успіх. Це говорить про послідовність у роботі викладача і її учнів. За словами Олександри Миколаївни, її робота спрямована на учнів, щоб ті досягали максимальних результатів не тільки в олімпіадах чи конкурсах, а, перш за все, - у якісному складанні ЗНО. Це  - путівка в життя, вибір вищого навчального закладу за інтересом. Тож, готуючи учнів до таких конкурсів, головна мета у викладача – розвивати творчу особистість, спонукати до активізації, її пізнавальної діяльності, постійне залучення дітей до роботи на уроці…

Для Богдана перемога в Україні – це не тільки зайняте високе місце. Перш за все, це гордість за те, що він не підвів не тільки наш заклад, а й усю профтехосвіту області, це й гордість за самого себе, він собі довів, що його прагнення, наполегливість працюють й на самого себе, закладають міцні знання в наступному кроці – підготовці до ЗНО. А воно вже не за горами.
    Радість і для батьків Богдана: він черговий раз довів, що їх виховання дає позитив у формуванні їхнього сина як особистості. І ми віримо, що Богдана чекають ще багато удач на життєвому шляху.

Яковенко Галина Василівна,
заступник директора з НВР