П`ятниця, 07.08.2020, 21:55

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 19 » Досвід і повагу здобув у колективі
Досвід і повагу здобув у колективі

Сергій Васильович Воробей тісно пов’язав своє життя з Синівським професійним аграрним ліцеєм. Сам навчався в цьому закладі, здобув прекрасну чоловічу професію «Слюсар, тракторист, водій автотранспортних засобів»,  а надалі присвятив своє життя сільському господарству. Як учили батьки, Сергій завжди відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків, які йому доручають. Пізніше з фермерського господарства він прийшов на роботу в ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» майстром виробничого навчання у групах механізаторів. З часом здобув вищу педагогічну освіту й сьогодні вже зі знаннями й досвідом працює наставником для молодого покоління.
    Поважають Сергія Васильовича в навчальному колективі. Він завжди дружелюбний, ввічливий, толерантний, користується авторитетом серед колег. Ніколи не відмовиться від виконання доручених справ, надійний.
    Ті ж самі риси присутні в нього і в сімейному колі. Дружина, Наталія, працює також у ліцеї, у їдальні. Колись закінчила наш заклад за фахом кухаря. Одружилися з Сергієм, мають двох діток. Доречно сказати, що старшенький навчається в ліцеї, обрав ту ж професію, що й татко і пишається цим. А батьки, у свою чергу, пишаються сином, який продовжив династію сім’ї Воробей у Синівському ліцеї. І нам, працівникам, приємно, що в нашому навчальному закладі працюють і навчаються такі хороші люди. А першим з них у ліцеї з’явився голова сім’ї  - Сергій Васильович, він і започаткував прізвище Воробей у списках працівників.
    Доброта, порядність, виконавча дисципліна – ось ті риси, що характеризують нашого працівника  Воробея Сергія. А ще – молодість, завзятість, відповідальність. За цим поколінням – майбутнє держави, тож побажання таке – бути на висоті, мати мрії і їх здійснення, наснагу й терпіння в роботі. А в колективі він завжди матиме підтримку, поради, допомогу й повагу.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 137 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0