Середа, 12.08.2020, 16:00

«  Серпень 2019  »

Головна » 2019 » Серпень » 14 » Філолог - творча особистість
Філолог - творча особистість

Олександр Іванович Краснонос працює  в ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» ще з початку 2000-них. Спочатку – вихователем в гуртожитку, а пізніше перейшов на викладацьку роботу, бо ж у свій час закінчив Сумський педагогічний інститут імені А.С. Макаренка за фахом – учитель української мови й літератури. Тому спочатку була робота в школах, а вже багато років – у ліцеї. Викладає Олександр Іванович гуманітарні дисципліни – художня культура, світова література та соціальний захист. Багато років він є головою циклової комісії із загальноосвітніх предметів.
    Він завжди цікавиться інноватикою методичної роботи, радо ділиться з колегами різними проектами зі свого досвіду, залучає до втілення в роботу педагогів найновіших досягнень сучасної освіти. Олександр Іванович постійно йде в ногу і з розвитком комп’ютерних технологій. За це його поважають колеги й учні.
    Як класний керівник він дуже відповідальний. Уміє згрупувати накололо себе дітей, творчо підходить до підготовки різноманітних виховних заходів. Його група посідає призові місця, а це – екскурсії містами України, що ще більше здружує його вихованців, а їх в Олександра Івановича – 25, серед юнаків є одна дівчина – Дудукаленко Альона – відмінниця, староста – «активістка, спортсменка й прекрасна» юнка. Вона є правою рукою для класного керівника. Учні обожнюють свого «класного», засиджуючись у його кабінеті до вечірнього часу.
    А після роботи Олександр Іванович поспішає додому, де чекають на нього старенька мама й сестра Валентина, теж у минулому – учитель, а зараз – на пенсії. Він і вдома хороший син, брат і помічник по господарству.
    Розумний, порядний інтелектуально-розвинений, креативний, любить пісню, художнє слово, у молоді роки займався танцями. Тож готувати учнів до виступів – одне з найулюбленіших занять у його позакласній роботі.
    У ці серпневі дні він є іменинником – ювіляром. Наш колектив щиро дякує Олександрові Івановичу за приємну співпрацю, зиче йому всіх земних благ: здоров’я, достатку, енергійності, щиросердності… А як філолог філологу хочу сказати йому такі слова: «Нехай подальше життя Олександра Івановича буде, як речення - простим, окличним, розповідним, поширеним, повним і неускладненим».
    А ще ми всі бажаємо, щоб ще багато років його не покидав ентузіазм педагога, щирість Людини.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 105 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0