Середа, 12.08.2020, 15:58

«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 4 » Ювілейні читання поезії Бориса Олійника
Ювілейні читання поезії Бориса Олійника

Цьогоріч кінець жовтня увінчався ювілейним святкуванням українського поета, пісняра, лауреата Державної премії ім. Т.Г. Шевченка, Героя України, громадянського діяча Бориса Ілліча Олійника. Його 80-річчя святкували в усій Україні. Та й хіба можна забути душевність і виховне значення віршів поета. У ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" була проведена за цією тематикою відкрита виховна година. Монтажний супровід заходу (Охріменко Марина й Олійник Оксана) супроводжував поезію Б. Олійника, яку читали напам'ять учні ліцею. Знайомство з творчістю поета було розділено на кілька циклів: «Україна», «Війна», «Батьки і діти», «Образу хліба, вклонімося». І хоча тематики були досить серйозні, але в залі панувала тиша й розуміння. Та й недаремно, адже усе, що чули зі сцени, торкалося кожного. Хіба можна не заслуховуватися рядками з поезії про «сиву ластівку», матір, про неньку-Україну, про хліб…? Це ж саме ці твори виховують у молоді почуття поваги й любові до батьків, пошани до хліба, гідність українця-охоронця свого народу й батьківщини. Упереміш з поезіями, які читали учні І-ІІІ курсів, лунали поетичні твори Бориса Олійника, покладені на музику. Їх виконували Вячеслав Максименко й Вячеслав Підлісній, Наталія Супрун. Такі виховні години є позитивним кроком у навчально-виховному процесі. І тиша, й увага в залі серед слухачів засвідчує, що молоде покоління не байдуже до вічних святинь – мати, батько, Україна, мир і хліб.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» Подоляк Олександра Миколаївна

Переглядів: 385 | Додав: Роман | Рейтинг: 0.0/0