Неділя, 20.01.2019, 06:49

«  Вересень 2018  »

Головна » 2018 » Вересень » 11 » Караоке в ліцеї
Караоке в ліцеї

Щорічно в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» проводиться розважальна програма «Караоке в ліцеї». На площадці біля фойє ліцею зібралося багато учнів і працівників закладу. Також присутні були й молоді люди з села. А заманило їх сюди змагання на краще  виконання пісень. Ведучою цього заходу була Супрун Наталія, яка й сама вміє гарно співати і дасть умілу оцінку солістам.
    Тож розпочалося «Караоке» з виконання улюбленої всім нам пісні «Червона рута». Молодь активно включилася до співу. Важко було визначитися з тими, хто співав краще за кращих. Але ж найдзвінкоголосніші визначені – Сай Вікторія (IV курс), Линник Карина (ІІІ курс), Сердюк Артем (І курс) і Фень Мирослава (І курс).

У другому етапі учні обирали собі пісні для виконання, ураховуючи свій стиль виконання, знання тексту. Це дуже впливає на якість співу.

Пісні обрані, учасники стали на шлях змагання. Сай Вікторія виконала усім відомий хіт «Гітара», Линник Каріна – «Номер 1», Сердюк Артур – «Єрмак - 22», Фень Мирослава - «Калина». Доречно сказати, що Мирослава в цей день була ще й іменинницею. Тож її вітали всі присутні. За гучністю аплодисментів визначено 2х із 4х. ними стали – Сай Вікторія і Сердюк Артур. Це дуже вправні виконавці, з досвідом виступів на сценах. У кожного – свій музичний напрямок виконання. Якщо Вікторія виконує сучасну популярну пісню то Артур – у реп - напрямку.

І ось настав фінальний етап у визначені переможців. Для цього обрані нові пісні. Вікторія  виконала пісню «А я бажаю вам добра», Артур – «Батарейка». Тут усе залежало від того, як оцінять їх виконання глядачі. Традиційні капелюхи, рахувальники, аплодисменти, прекрасний спів, активність уболівальників… - результат підраховано (хоча боротьба була запеклою, бо ж кожен виконавець віддавав усі сили і вміння задля перемоги). Але й існує змагання для того, щоб обрати най -, най-… І нею виявилася Сай Вікторія.

Їй – овації, вітання від суперника (Артур виявився чуйною й доброю людиною), головний приз. Усі учасники отримали подарунки (солодощі) й призи.
    Вечір закінчився дискотекою. Усі мали піднесений настрій, бо ж демократичність його проведення, активність публіки – запорука досягнення мети.
   А ще на дискотеці бажаючі виконували пісні під час танцювальної програми. Це збадьорювало публіку й згуртовувало всіх до відпочинку.

Коноваленко Наталія,
майстер виробничого навчання