П`ятниця, 07.08.2020, 21:56

«  Грудень 2016  »

Головна » 2016 » Грудень » 27 » Казковий феєрверк у ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Казковий феєрверк у ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Новий рік ось уже с тукає усім нам у двері, у сторінках соціальних мереж, на білбордах і вітринах вулиць.
І ось одного передноворічного морозного дня актова зала ліцею гостинно відчинила свої двері для учнів, викладачів та гостей навчального закладу, в одну мить зануривши їх у чарівну атмосферу казок. Адже тут під девізом «Казок на світі є багато і веселих, і сумних. Тож чи можемо в ліцеї обійтися ми без них» пройшла конкурсна програма «Новорічна казка».

Ініціатором заходу виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Г.В. Яковенко. Учні та викладачі з ентузіазмом і захопленням підтримали її ініціативу. Кожна група підготувала на конкурс свою, найкращу, найсмішнішу, найповчальнішу і найновішу казочку, виступивши в ролі режисерів, сценаристів, музичних оформлювачів.

Уміло підготовлені костюми та макіяж створювали неповторні образи героїв казок, а очі учнів світилися таємничістю і загадковістю, немов говорили: «Впізнай мене!» А от впізнати і справді було нелегко!

Право відчинити двері казкової країни надається найстаршим учням – групі № 43 з казкою «Новорічна рапсодія». Справді феєричним став виступ групи № 33. Вона представила незвичайну історію, яка трапилася напередодні новорічного свята у далекому селі Синівка з дівчинкою на ім’я Попелюшка. А називалася казка – «Синівська Попелюшка». Незвичайну казку «Рукавичка на новий лад» представили учні групи № 32. А ось група № 31 підготувала навіть дві казки. Розповівши і показавши усім присутнім, як готуються до Нового року діди Морози та свою версію казки «Попелюшка». Особливо хочеться відзначити виступ юних талантів із групи № 23, які підготували незвичайну казку на новий лад «Лісова зустріч». Завдяки групі № 22 ми знову зустрілися із улюбленими героями казок і побачили, що добро зажди перемагає зло у казці «Пан Коцький». Не давали засмучуватися і нудьгувати глядачам учні групи № 21 зі своєю «Новорічною казкою на новий лад». Учні групи № 14 представили цікаву казку «Хитрощі Баби Яги та її компанії на Новий рік». Як подолати зло та провчити хитрунів розповіла група № 13 у «Ліцейній казці». А щирі привітання пролунали від «Синівських козаків» із групи № 12. Цікавим був і виступ групи № 11 із казкою «Уривок із сімейного життя Діда Мороза та Снігуроньки».

Юні артисти ліцею вражали глядачів та журі різнобарв’ям сценічних образів та костюмів, артистизмом та виконавською майстерністю.

І як же нелегко було журі у складі директора ліцею Є.В. Хоменка, заступників директора О.О. Федоренка та Г.В. Яковенко и методиста Ю.Г. Підлісної обрати кращих!

А оголошення та нагородження переможців відбулося на новорічному карнавалі.
Дипломи та солодкі призи одержали:
-    за кращу режисерську роботу – група № 13;
-    за краще музичне оформлення – група № 14;
-    за краще виконання чоловічої ролі – Владислав Трохимець, група № 12;
-    за краще виконання жіночої ролі – Яна Саванчук, група № 23;
-    за кращу акторську роботу Василь Василенко, група № 11;
-    за кращу епізодичну роль – Анна Мельнікова, група № 14.
А заслуженими переможцями конкурсу стали: група № 33 – перше місце, група №13 – друге місце, група № 22 – третє місце.

«Справжні артисти!» - звучало на адресу юних талантів від вдячних глядачів. Які проводжали їх бурхливими оплесками. І ця мить чарівності та неповторності залишиться у пам’яті надовго.

Проведений захід ще раз довів, що учні ліцею не тільки гарно і старанно навчаються, перемагають на різних конкурсах, а і уміють змістовно та цікаво відпочивати.

І ми можемо з упевненістю сказати, що наші учні талановиті та обдаровані, а навчальний заклад робить усе для розвитку цих талантів та їх  творчої самореалізації.

Л.І. Лагутіна,
майстер виробничого навчання