Середа, 12.08.2020, 15:57

«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 20 » Хвала рукам, що пахнуть хлібом
Хвала рукам, що пахнуть хлібом

Свято хлібороба ми відзначаємо кожен рік у третю неділю листопада. Тож і цьогоріч у ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» вітали тих, хто причетний до сільського господарства. Ми вдячні цим людям, бо, завдячуючи їм, маємо паляницю на столі,  коровай на святі, зерно в засіках і ще багато чого, що вирощують і виробляють умільці цієї галузі.
    Це недоспані ночі, тяжка фізична праця людей, висока освіченість і досвід керівників господарств. Професія тракториста й водія, яку опановують учні в нашому закладі, - це і є той фундамент, на якому будується хліборобська доля.
    Концертна програма була присвячена саме Дню працівника сільського господарства. Її підготувала Супрун Наталія Володимирівна (бібліотекар ліцею), а музично-пісенне оформлення та драматичні етюди – Підлісний Вячеслав Миколайович.

Щирі поетичні рядки для тих, хто навчає роботі в сільському господарстві, линули з вуст ведучих – Андрія Соляніка й Ірини Михайлик, завзяті пісні дарували для них Вікторія Васильченко, Станіслав Колісник, Наталія Супрун, Вікторія Сай, Ірина Михайлик, Ірина Жогло, Вячеслав Підлісній, Владислав Якуб, Анастасія Дякону. Участь у драматичних сценках узяли: Віталій Лісіченко, Олександр Цьома, Лілія Плутенко і Світлана Вишня.

Вітали всіх, бо ми – аграрний ліцей, і в той чи інший спосіб, причетні до сільського господарства. Тож це було спільне свято для всіх.
    Ми шануємо, тих хто працює на землі, хто творить життя. Наші учні-кухарі випекли диво – коровай, якого хватило на всіх присутніх у залі (їх на вечорах у ліцеї завжди багато). Пригостила їх Олена Кліміна. Цей коровай – це вже результат праці людей у сільському господарстві.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
                                                               Нікіфорова О.О.

Переглядів: 319 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0