Четвер, 13.12.2018, 05:19

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 13 » Ліцей на святкуванні Масляної в Липовій Долині
Ліцей на святкуванні Масляної в Липовій Долині

Масляна – це свято, що нагадує нам про Великдень а, отже – про те, що незабаром весна.
 Останні дні перед Великим Постом ми ласуємо найпривабливішими харчами, а особливо – млинцями, бо ж – Масляна.
    У кожному населеному пункті відзначають це свято.
   Так і в Липовій Долині пройшло святкування Масляної для людей зі всього району.
    Організації районного центру й сіл взяли участь у цьому заході, демонстрували свої досягнення, представляли на розпродаж різноманітні ручні поробки й  продукцію. Також індивідуальні роботи були представлені на цьому святі.
    ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» відправився на свято не з пустими руками. Вироби були представлені за професійним спрямуванням. Так майстер виробничого навчання Євгеній Володимирович Корнієнко разом зі своїми учнями, що працюють у гуртку технічної творчості, представили вироби, які показують майстерність хлопців у слюсарній справі з елементами зварювальних робіт. З гайок, підшипників, болтів, шурупів, дроту виготовлені вироби «Струнна гітара», «Комарик», «Дракон», «Чайка». Радували око ці поробки, та й покупці були небайдужі, розкуповували їх.

Дерев’яні вироби представлені від майстрів та учнів – будівельників. Зокрема, розробні дощечки користувалися в покупців великим попитом.

Навіть голова Липоводолинської адміністрації Яременко Іван Олексійович був серед тих, хто придбав ці вироби.
    А вже наші господині, майстрині й учні – кухарочки, представили свою продукцію – випічку (пироги, тістечка) усім бажаючим. Їх було багато, бо ж  свіжовипечену продукцію з Синівського ліцею знають відвідувачі всіх ярмарок: смачно, якісно й недорого!

І, звичайно, усю цю продукцію пакували й реалізовували наші продавці.
 Організаторами виставки-продажу була адміністрація навчального закладу.
    А ще учні, Аліна Шматко й Анастасія Дякону, порадувала жителів району запальними піснями про рідний край, Україну.

Переглядів: 77 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0