Неділя, 20.01.2019, 05:43

«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 29 » Ліцей вітав усіх зі святами
Ліцей вітав усіх зі святами

Пройшли всі новорічні конкурси й заходи  в ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей». Серед них – конкурси-віншування, новорічні детективи, концертні програми, побажання.
    Першими, як і годиться, пройшли святкові віншування. Учні всіх груп змагалися між собою в даному конкурсі. Яскравість, різноманітність, креативність і святковість панувала в актовій залі ліцею. Найщедріші вітання й побажання линули від учнів. Дві групи  (33 (ІІІ курс) і 23 (ІІ курс), кухарі) посіли перше місце і 27 та 28 грудня віншували в організаціях сіл – Синівка, Подільки й Підставки та районного центру – Липової Долини. Наших учнів щиро зустрічали в усіх організаціях, сільських радах, а вони – дарували господарям теплі привітання, щедрівки, колядки, посівання. У передноворічні дні всі мали від цього задоволення.

Новорічні детективи мали теж змагальний характер. Кожна група представила цікаві авторські детективи. Першість вибороли продавці, учні 34 групи з детективом «Рукавичка»,

ІІ місце вибороли учні 23 групи,

а ІІІ - поділили між собою учні 11 і 12 груп.

Цікавий захід надовго запам’ятався всім глядачам, а призери нагороджені поїздками до визначних місць України.
    Як завершення всього, пройшов Новорічний концерт, де були представлені кожною групою по 2 художні номери, дискотека, вітання й нагородження учнів року, кращих учнів у вивченні окремих предметів, за професією, кращих спортсменів, талантів, авторів новорічних побажань…, а найкращим автором виявилася Дудукаленко Альона. Її побажання були адресовані учням, робочим і педагогам та керівництву, відрізнялося воно вишуканістю.
    Усі переможці отримали грамоти й призи. А свята підняли всім настрій у переддень Нового 2019 року.

Любов Хілько
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 48 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0