Четвер, 13.12.2018, 05:54

«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 20 » Любов до людей і землі – основне для Володимира Васильовича
Любов до людей і землі – основне для Володимира Васильовича

Земля – це поля, врожаї… - це те, чим усе своє зріле життя займається Володимир Васильович Плиско. Роботі на землі він присвячує себе і в будні, і в свята. Закінчивши Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва за фахом “Агрономія”,  Володимир довгий час працював в рідному колгоспі в Синівці.
    Пізніше Володимир Васильович став на працю в ДПТНЗ “Синіський ПАЛ”. Але роботі, що пов’язана із землею, з рослинністю й тваринністю він не зраджує. Починає свою роботу зі сходу сонця й закінчує його заходом. Цікавиться різновидами сортів рослин, породами тварин. А вже ж прогноз погоди – це плани на майбутнє Володимира Васильовича. Бо від того, буде сніг чи дощ – такий і врожай. За цим наш герой слідкує завжди.
    Володимир Васильович завжди спокійний і врівноважений. Він виважено підходить до будь-якого рішення в роботі, тому й результати її хороші.
    Має чоловік повагу серед односельців і колег. У нього завжди запитують поради з агрономічних питань, він ніколи не відмовить у цьому: якими гербіцидами чи пестицидами зробити обробіток ґрунтів, коли краще підживити рослини, коли зробити обрізування садових рослин, чим і коли краще підживити  всі насадження… Тому корисну інформацію завжди надасть Володимир Васильович людям. Вона корисна й для ведення польових робіт на полях ліцею.
    У сім’ї Катерини й Володимира Плиско завжди панує злагода й спокій. Подружжя виховує сина Олександра, що є учнем ІІІ курсу за фахом “ Кухар. Кондитер.” Урівноваженість батьків передалося Саші в характер і в поведінку.
Трудолюбива, порядна й дружна родина Плиско. Донька, Зоя, вже заміжня, має своїх діток та частенько навідується до рідних, так виховали її, навчили цінувати батьків. Вони трудилися на землі, віддали життя роботі в сільському господарстві, заслужили не тільки нагороди, а й у першу чергу, - повагу до себе і навчили дітей любити людей, землю, працю на ній. Хіба це мало!
    Усе це з жадобою всотав у себе Володимир Васильович. І вважає, що не підвів сповідань батьків, зумів виховати правильно дітей і має авторитет серед людей.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 102 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0