Середа, 12.08.2020, 14:32

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Людмила - людям мила
Людмила - людям мила

Про вік жінки прийнято не говорити. Та й навіщо? Просто черговий ювілей, свято душі. Але для тієї, про кого поведу сьогодні мову, роки ніби додають молодості, енергійності й краси. Завжди сучасна, стильна, струнка. Іноді, коли всі на заняттях у спецодязі і учні й майстер, то можна й не помітити її серед дівчат. Тож, хоч і має досить великий стаж роботи в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», але постійно «йде в ногу» з новітніми вимогами до жінки, дружини, матері, ділової жінки.
Людмила Іванівна Руденко працює в нашому закладі з 1990 року. З’явилася до нас після навчання в технікумі зовсім юною, майже одноліткою з учнями училища. І стала працювати майстром виробничого навчання у групах кухарів і кондитерів. Хоч і молода була, та своєю завзятістю й наполегливістю в роботі довела, що обрала правильний шлях у житті, це саме те, про що мріяла. Бо ж нецікаво було щось знати, а інших цьому не навчити. Тож і ділилася досвідом з учнями, а вони відповіли їй повагою й любов’ю.
Та і в особистому житті Людмила (людям мила) ніколи не відчувала самотності. Виросла в с. Веселе в хорошій родині, і поруч неї завжди були добрі друзі й хороше оточення. Брюнетка, з високими дугами чорних брів над ніжними очима, - вона завжди принаджувала до себе погляди парубків. Та дівчина завжди була обачлива й прозорлива. Тож не розмінювалася на пустощі, а наблизила до себе тільки найдостойнішого – Миколу. Створили сім’ю, жили разом з батьками, зуміли полагодити між собою молоді зі старшими. Народили й зростили сина Богдана, який сьогодні є студентом. Хороший будинок, охайне обійстя – хороші господарі. Так говорять про сім’ю Руденків у селі. На жаль, батьки вже відійшли у небуття, син – у місті, а Микола з Людмилою добре господарюють, та й на роботі їх шанують.
Часто в народі кажуть: «Уміла готувати, та не вміла подавати. А от для характеристики Людмили Іванівни частку не потрібно викинути з прислів’я, бо ж вона вміє і готувати, й подавати. Не тільки смачні страви створюються її руками, але й їх оформлення, сервірування столу – це теж фішка в роботі майстра. Тож не тільки учні, а іноді й дорослі звертаються до неї за тими чи іншими порадами. А вона з люб’язністю ділиться своїми навичками. Добра і ніжна дружина й матуся – вимоглива й пунктуальна на роботі майстер. Завжди відповідальна. Тому й користується в колективі й серед односельців авторитетом і повагою. Має дипломи й грамоти різних рівнів за роботу. Готує переможців і призерів обласних конкурсів за фахом. «Тож, Людмило, дай Вам Бог до ста літ без старості й у любові та повазі», - зичать своїй колезі я особисто і всі наші працівники.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Подоляк О. М.

Переглядів: 268 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0