П`ятниця, 07.08.2020, 21:49

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 25 » Міс ліцею – 2016
Міс ліцею – 2016

У ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» щорічно проводиться конкурсно-розважальна програма «Міс ліцею».

Прикрашена сцена, почесне журі зайняло свої місця, глядачі в залі чекають початку святкової програми. Цього року вона особлива, адже у нашому навчальному закладі присутні гості, методисти Сумського НМЦ ПТО Ольга Іванівна Лісун і Олена Всеволодівна Темченко та Наталія Сергіївна Цьома з Сумського центру ПТО  дизайну та сфери послуг. Також з метою профорієнтаційної роботи були запрошені учні чотирьох шкіл: с.Синівки, с.Підставки, с.Яганівки, с.Яснопільщини зі своїми наставниками.

І ось, нарешті, з’являються ведучі: Олександр Тимошенко, учень групи № 43 та Ірина Луценко, група № 31. Вони цікаво розпочали програму, представили журі даного конкурсу у складі заступника директора ліцею Федоренка О.О.,  старшого майстра Йосипенка С.А., викладача фізичної культури Козюри І.М., майстра виробничого навчання Горового О.В. та голови учнівського самоврядування, учня групи № 21Олександра Мальцева.

Учасниками святкової програми були наші красуні: Юлія Валюх, Інна Дяченко, Яна Цьома, Оксана Олійник, Аліна Козлова, Вікторія Сай. Конкурсна програма складалася з п’яти етапів. Перший – Дефіле-знайомство, який мав назву «Я – Весна». Дівчата виходили в сукнях з елементами української вишивки, а ведучі представляли їх по черзі. Другий  – «Готуємо український борщ», де кожна з учасниць мала із запропонованого списку обрати необхідні інгредієнти для приготування страв. Третій – «Мода в умовах кризи», завданням якого було створити сукню з різноманітних підручних матеріалів. Глядачі мали насолоду побачити різноманітні сукні зроблені з газет, географічної карти, сміттєвих пакетів, з елементами пластикового посуду, клейонки, оздобленої віточками декоративної зелені. Наступний – четвертий конкурс «Мої таланти», де дівчата показали те, чим захоплюються: вокальний спів, сучасний танець, інсценізація, майстер-клас із приготування пісочного печива, та його представлення,  вироби з бісеру.

І ось останній, вирішальний конкурс «Світський бал», де дівчата показали себе справжніми світськими панночками.

А у паузах  між виходами красунь глядачі мали можливість насолоджуватися музичними паузами: звучали пісні у виконанні Андрія Максименка, Владислава Луцая, Наталії Багатиренко,  танок на східні мотиви у виконанні Вікторії Костян. Учасниками дійства були і дівчата молодшої групи Оксана Хоменко, Євгенія Кулинич.

Настала хвилююча мить, і на сцену запрошуються заступник директора з навчально-виховної роботи Яковенко Г.В. та методист НМЦ ПТО Лісун О.І., яка сказала багато теплих слів на адресу чарівних конкурсанток та організаторів програми, а Галина Василівна оголосила титули учасницям за результатами оцінювання журі: «Міс чарівність» -  Інна Дяченко, «Міс грація» - Яна Цьома, «Міс елегантність» - Оксана Олійник, «Міс артистичність» - Аліна Козлова, «Міс весна» - Вікторія Сай. Найпочесніший титул «Міс ліцею-2016» отримала учениця групи № 43 Юлія Валюх.

Сподіваємося, що цей святковий вечір залишиться приємним спогадом не лише для учасників, а й для гостей та глядачів.

Нікіфорова О.О.,
викладач англійської мови
ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»

Переглядів: 305 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0