Неділя, 20.01.2019, 06:16

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 26 » Молодість і досвід – поряд
Молодість і досвід – поряд

30 років – це не так і багато, якщо брати в глобальному житті та для людини – це вже й хороший період, щоб оцінити її поступки, відношення до інших, до себе, обрати той шлях, що зветься успіхом…
   Ігор Миколайович Козюра за такий період багато чого доброго зробив, показав себе як господар, хороший наставник для ліцеїстів, добрий і чуйний син і чоловік, патріот своєї України.
   З дитячих років він сидів з батьком, Миколою Васильовичем, у кабіні трактора, щось там керував, перебирав гайки й гвинтики. Тому, по закінченню 9го класу Синівської школи вступив на навчання саме до Синівського професійного аграрного ліцею. Та, поряд з професією, Ігор займався спортом, і мрія про вдосконалення цього захоплення  не покидала його.
    Коли ж випустився з ліцею, то обрав шлях педагога, вступив до Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка на факультет фізичного виховання. У період між навчанням і роботою Ігор проходить службу в армії України у внутрішніх військах. А згодом - влаштовується на роботу в наш ліцей викладачем фізичної культури. Учні зразу ж потяглися до цього предмету, бо Ігор Миколайович вів не тільки уроки, а й багато уваги приділяв роботі спортивних секцій, гурткових занять.
    Сьогодні він має вже досить непоганий досвід у своїй роботі, та за плечима  - ще й досвід служби на Донбасі,  у зоні АТО. Ще на початку цих бойових дій Ігор був призваний туди. А в нього - молода сім’я, бо вже був одружений з нашою випускницею Вікою, але він не вагався жодної миті – пішов за покликом Вітчизни. І проходив службу більше року. Усього випало на долю чоловіка, бо ж, мабуть, недаремно отримав державну нагороду – Орден «За мужність ІІІ степеня».
    Про ті часи, події Ігор Миколайович не любить розповідати, та, у той же час, гордиться, що зміг унести свою часточку в захист України від тих, хто посягнув на її цілісність. І, мабуть, без вагань пішов би знову, якби покликала Вітчизна.
    Повернувся на свою роботу набагато дорослішим, мудрішим, змужнілим… Уже по-іншому дивиться на життя та його цінності, чітко ставить мету перед собою, не зупиняється на досягнутому.
    Завжди привітний, усміхнений. Його поважають учні й колектив працівників нашого ліцею. І хотілося б, щоб на його життєвому шляху завжди посміхалася удача, приходив успіх, оточувало кохання й хороші друзі.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 119 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0