Середа, 12.08.2020, 16:05

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 21 » На «перехресті кохання»
На «перехресті кохання»

Уже стало традицією: кожного року в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» проводиться конкурсний вечір до Дня Святого Валентина. Так і цьогоріч, у ліцеї провели вечір під назвою «Перехрестя  закоханих». У ньому взяли участь учні Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Храпач Руслан та Кревсун Олеся та учні ліцею – Шишка Олександр та Жогло Ірина, Солянік Андрій та Крючко Оксана.

Три юні пари змагалися між собою за І – місце Валентини й Валентина, за ІІ – місце романтичної пари та ІІІ – місце глядацьких симпатій. Але до цього ще  потрібно було дійти досить нелегкими шляхом. Попереду були різноманітні конкурси – змагання, де потрібно було показати свій інтелект, спритність, комунікабельність, уміння адаптуватися до різних ситуацій, уміння бути оратором і актором на сцені.
Як і годиться, у першому конкурсі учасники знайомили глядачів із собою як учнем і особистістю. У наступному етапі «Українські слова з англійською Любов’ю» парі задавали запитання  і у відповіді мало бути англійське слово «Лав» (любов). Тут учасники проявили свою креативність і дотепність. У конкурсі «Розбите серце» кожній парі були видані пазли й протягом кількох хвилин вони мали правильно їх скласти й показати журі свої досягнення.
Одним із цікавих конкурсів на знання української лексики було змагання «Комплімент». Юнаки говорили дівчатам із своєї пари компліменти, при цьому була умова – не повторюватися. Ще було багато цікавих моментів у програмі. Журі оцінювали все почергово. А складалося воно з 5 членів:
Яковенко Галина Василівна – голова журі,заступник директора з навчально-виховної роботи, Василенко Валентина Григорівна – соціальний педагог ліцею, Соляник Віктор Григорович – викладач ліцею, Хілько Любов Сергіївна – викладач ліцею, Карпець Сергій Олександрович – учитель Синівської ЗОШ.
Як завжди, у журі досить важка праця – догодити всім (учасникам, глядачам), а головне – зуміти бути справедливим. Їм усе вдалося. Вони працювали під час розважальних хвилинок, які заповнили учасники художньої самодіяльності ліцею:
Луцай Владислав, Олійник Оксана, Васильченко Вікторія, Корнієнко Євгеній (студент – практикант ), В’ячеслав Підлісний. Вони подарували всім пісні про кохання. Наприкінці вечора журі надано слово й вони оголосили результати :
І місце посіли Ірина Жогло й Олександр Шишка («Валентин та Валентина»),
ІІ – Оксана Крючко та Солянік Андрій (найромантичніша пара),
ІІІ – Олеся Кревсун та Храпач Руслан (пара глядацьких симпатій).
Усі учасники були неперевершені. Кожен з них заслуговував на похвалу й отримали вони відповідні призи.
А після вечора усіх чекала святкова дискотека.

Студент(практикант) Глухівського
національного педагогічного університету