Середа, 12.08.2020, 15:12

«  Грудень 2016  »

Головна » 2016 » Грудень » 7 » Нагорода вручена в День Збройних сил України
Нагорода вручена в День Збройних сил України

6 грудня всі українці відзначають День Збройних  сил України. У ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» це свято було особливим не тільки тому, що лунали вітання, але й для всього колективу – приємна подія: нагородження викладача ліцею Ігоря Миколайовича Козюри державною нагородою –  орденом «За мужність».

Виховний захід розпочався патріотичною піснею «Знаю, ти повернешся» у виконанні Ірини Жогло, яка присвячена всім бійцям, що воюють на сході нашої держави.

І тут ні сліз, ні відчаю не треба,

І тут не треба страху і ниття –

Живе лиш той, хто не живе для себе,

Хто для других виборює життя.

Слова Василя Симоненка влучно підходять до теми виховного заходу. Це ними ведучі нагадали всім про наших воїнів, що проходять службу в Збройних силах України, про тих, хто бере і брав участь в антитерористичній операції на Донбасі, вони і про відважного бійця, що більше року пробув у зоні АТО – Ігоря Миколайовича Козюру.

Урочиста частина заходу розпочалася з Гімну України та хвилини мовчання в пам’ять про тих, хто віддав своє життя, боронячи Україну на її східних кордонах.

І хтось востаннє поцілує милу,

І хтось сльозу непрохану змахне,

А, може, дехто втратить віру й силу,

Своє життя рятуючи одне.

Але не я…Я киснути не стану,

Хоч як не буде боляче мені, -

За нашу землю, дорогу й кохану,

Я рад прийнять на себе всі вогні.

На святі були присутні – голова Липоводолинської районної ради Віктор Олексійович Литвиненко, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Липоводолинського районного військового комісаріату майор Володимир Вікторович Лаврик, головний спеціаліст відділу професійної, вищої освіти, наукової та освітньо-виховної роботи, соціального захисту дітей та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Надія Григорівна Кощій, методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області Олена Миколаївна Матвієнко та Юрій Миколайович Яковенко, голова села Синівка Олег Іванович Тихоненко, рідні Ігоря Миколайовича, працівники й учні ліцею.

Першим до слова був запрошений т.в.о військового комісара майор Лаврик В.О. Він відзначив позитив характеру й мужність Ігоря Миколайовича та зачитав Указ Президента України від 06. 09.2016 року про нагородження Козюри Ігоря Миколайовича орденом «За мужність» ІІІ ступеня.  До вітань приєдналися голова районної ради Литвиненко В.О., який вручив імениннику свята ще й Грамоту районної ради, директор ліцею Хоменко Є.В.,  Яковенко Ю.М., Тихоненко О.І. Усі вони вітали нашого викладача з нагородою, а всіх присутніх – з Днем Збройних сил України. Теплі слова, подяка за мужність, червоні троянди – від багатолюдної зали – Ігорю Миколайовичу Козюрі. А ще – пісні з нагоди: «Прошу у неба і землі…» у виконанні Вікторії Сай, «Україна», яку заспівала Аліна Шматко. Вірш «Єдина Україна» від серця зачитав напам’ять Богдан Ващенко.

Зворушливі слова, слова надії й сподівань, віри в щасливе майбутнє України прозвучали в заключній частині цього повчального, корисного й національно-патріотичного заходу:

Хай сонце на рожевому світанку

Розвіє ніч, і зникне в далеч  тьма,

Затихне постріл, геть поїдуть танки,

Й промовить хтось: «Війни уже нема!!!»

Заступник директора з навчально-виховної роботи

ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»

Яковенко Галина Василівна

Переглядів: 316 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0