Четвер, 13.12.2018, 05:28

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Наші випускники дбають про здоровий спосіб життя учнів ліцею
Наші випускники дбають про здоровий спосіб життя учнів ліцею

Сучасна освіта, вимоги Нової української школи потребують, щоб навчальні заклади були забезпечені не тільки вчителями, що володіють новітньою методикою викладання предметів, різноманітними методами й прийомами у своїй діяльності, а й відповідною матеріальною базою, технічним, спортивним, наочним забезпеченням, літературою. Це потрібно як для навчального процесу, так і для облаштуванням кімнат для проведення дозвілля учнів. Особливо це стосується учнів таких закладів, як наш – ДПТНЗ «Синівський ПАЛ». Якщо учні шкіл у позаурочний час після різноманітних занять направляються додому, то учні ліцею – у гуртожиток. Це – їх другий рідний дім. І важливо, щоб після урочний час для них був цікавим, розміреним, спланованим. Про це піклуються працівники закладу. І, важливо, що наші випускники минулих літ теж надають допомогу в цьому. Сьогодні хотілося б назвати тих, хто завжди пам’ятає той заклад, який дав їм путівку в життя на шляху до кар’єрного зростання.
    Спортивний інвентар – одна з необхідностей для фізичного загартування й власного морального зростання учнів. Адже спорт – це запорука здорового способу життя, моральної стійкості, цілеспрямованості і, врешті - решт, - зайнятість, правильна вихованість. Тому наші випускники багатьох років надали нам цілеспрямовану допомогу у придбанні спортивних знарядь.
    Не забувають про нас такі випускники, як Литвиненко Віктор Олексійович

та Марченко Іван Васильович. За сприяння й з ініціативи голови Липоводолинської районної ради та при підтримці керівника фермерських господарств ТОВ «Поділля інвест», ТОВ «Поділля. Довіра, 2011» в ліцей придбано тренажери.

Учні мають можливість тренувати себе на виносливість. Приємно, що ці випускники не забувають наш заклад, постійно опікуються ним, зустрічаються з учнями і дбають про те, щоб молоде покоління виросло гідним свого народу і нації. Спорт формує названі якості в людини, дає поштовх до виховання патріотів і захисників України.
    За сприяння сільського голови с.Синівка Тихоненка Олега Івановича (доречно сказати, що він теж випускник Синівського училища) у спортивну залу ліцею придбано ще один новенький тенісний стіл. Тепер також більше учнів, як юнаків, так і дівчат, задіяно цим видом спорту.

А після навчання, заняття спортом чи іншою позаурочною діяльністю молодь відпочиває в молодіжному кафе гуртожитку, де куштує смаколики з солодкими напоями (соки, чай, кава), або ж переглядає кінофільми в читальній залі. Про такий відпочинок також подбав наш випускник 80х Варава Микола Михайлович. Його доля «закинула» в далеку Прибалтику, але Микола Михайлович, відвідуючи батьків у Семенівці, завжди приїздить і в Синівку, і цього року ліцей отримав від нього в подарунок – сучасний плазмовий телевізор із доступом в Інтернет і збільшеними демонстраційними можливостями.

Наш колектив удячний своїм випускникам, що досягли кар’єрного росту, але не забувають про сільський професійний заклад, дякуючи йому своїм піклуванням і турботою.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 47 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0