П`ятниця, 07.08.2020, 22:03

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 15 » Навчаємося берегти своє життя
Навчаємося берегти своє життя

Пожежна безпека – основа з основ як у дома, так і в будь-якій організації і в житті в цілому.
    Тож охороняти своє життя й інших – завдання для кожного з нас. Та для цього ми всі маємо знати теоретичні й практичні відомості з пожежної безпеки й охорони життєдіяльності.
    У ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» зараз проходить місячник за даною тематикою.
    Навчання робочих і учнів, як запобігти пожежі чи нещасному випадку, конкурси на цю ж тематику між учнями груп різних професій, практичні заходи з евакуації під час «тривоги», пожежогасіння спеціальними вогнегасниками – ось усе це проводиться в ліцеї під час даного місячника.
    11 квітня до нашого закладу завітав інспектор 17ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області лейтенант служби цивільного захисту Шкарупа Ярослав Євгенович, який разом з інженером з охорони праці Подоляком Сергієм Костянтиновичем провів теоретичний і практичний уроки «боротьби» з пожежею за допомогою різних сучасних вогнегасників, також познайомлено учнів з реальною кількістю наявних пожеж в Липоводолинському районі. І більшість із них сталася через нашу недбалість (випалювання сухих бур’янів і трав). А від цього ж страждає екологія, нерідко й люди.

Ми маємо взяти усе те, що почули в ході навчань до усвідомлення й розуміння. Від нас залежить особиста безпека.

Олександр Шишка,
учень ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 133 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0