Четвер, 13.12.2018, 05:15

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 12 » Навесні розквітають таланти
Навесні розквітають таланти

«Талант-шоу» - це вже щорічна традиція нашого закладу - ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей». Цьогоріч цей захід пройшов у квітні. Багато учнів подали заявки на участь у конкурсі. Номінації були різноманітні – «Х-фактор», «Танцюють усі», «Золотий голос», «Образотворче мистецтво», «Мистецтво перевтілення», «Декламаторське мистецтво», «Золоті руки», «Фотомайстер».
    У конкурсі змагалися учні І-ІV курсів. Вони зачаровували своїм співом, декламаторським мистецтвом, танцями, гумором, були представлені прекрасні роботи з образотворчого мистецтва, фотомайстерності, ручні поробки…

Талантів так багато, і кожен цікавий по-своєму. Аліна Шматко, Карина Линник, Вікторія Васильченко, Ірина Михайлик, Ірина Жогло, Яна Підлісна, Богдан Шутько порадували глядачів прекрасним пісенним виконанням, гумором звеселяли Олійник Олександр і Владислав Богатиренко, танцем зачарувала Анастасія Клепешньова, малюнками – Владислав Куріненко й Андрій Степанов. Також учні 12 групи представили ручні поробки. Захід пройшов змістовно, цікаво. Журі приклало максимум зусиль, щоб правильно оцінити таланти наших учнів.
    ІІІ місце посіла Ірина Михайлик (номінація «Золотий голос»)
  Двоє перших місць розділили між собою Аліна Шматко (номінація «Золотий голос») і Анастасія Клепешньова (номінація «Танцюють усі»). Вони відзначені й нагороджені грамотами.
    Конкурс ще раз довів, що в нашому ліцеї навчаються творчо-розвинені й талановиті діти.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Подоляк О.М.

Переглядів: 98 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0