П`ятниця, 07.08.2020, 21:46

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 13 » Ні - торгівлі людьми!
Ні - торгівлі людьми!

Наприкінці  лютого пройшов перший тренінг в рамках проекту «Захисти своє майбутнє» на території Сумської області у 2016 році за підтримки Міжнародної організації з міграції, що має на меті підвищення обізнаності дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування. Під час першого тренінгу команда тренерів  Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини»  відвідали учнів Державного професійно-технічного  навчального закладу «Синівський професійний аграрний ліцей». Під час навчання учасники дізналися про те,що таке «торгівля людьми» ,які бувають її форми та як уникнути потрапляння до даної ситуації. Також учні ПТНЗ отримали навички розповсюдження інформації серед однолітків за методикою «рівний рівному».

Програма та форма тренінгу дозволила учням  вільно почуватися, працювати самостійно і в групах, переглянути фільм «Життя на продаж» з послідуючим його обговоренням. Учасники тренінгу спілкувалися, виконували вправи «Займи позицію» та «Пакуємо валізу», створювали плакати з профілактики торгівлі людьми.

Протягом семи годин навчання наші учні отримали неоціненні знання і інформацію, які в повсякденному житті для нас недоступні, а про  складні ситуації , в які потрапляють звичайні люди, ми знаємо лише з новин. Тут буде доречним вислів «Хто володіє інформацією – той володіє світом».Тож наші учні стали більш досвідченими і захищеними завдяки цій зустрічі. «Ми вдячні організаторам і тренерам за надзвичайно цікавий і  корисний  проект»,- такі слова наперебій говорили наші діти, а очі їх світилися від захоплення. А це означало, що ми все зробили  правильно.

Переглядів: 327 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0