Четвер, 13.12.2018, 04:16

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 29 » Новорічний КВК - море сміху й емоцій
Новорічний КВК - море сміху й емоцій

27 грудня в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» був проведений святковий новорічний КВК, у ході якого взяли участь усі групи ліцею. Зала була переповнена. На свято сміху й кмітливості завітали учні і їх наставники Колядинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учні Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів й інші гості – близькі та рідні ліцеїстів.

Завдання перед усіма були одні – постановки КВК повинні відповідати вимогам – змістовність, послідовність, кмітливість, а основне – дотепний гумор.

Різноманітність фантазії учнів переповнювала всі межі. Кого ми тільки не побачили на сцені у виконанні наших аматорів: тут були Ведмідь і Маша, Снігурка й Дід Мороз, ревізори, викладачі, комп’ютерні генії, звірі, боси, супер-леді, фахівці за професіями… кожна постановка захоплювала дух, настрій радості і сміху панував весь час у залі.

Цей захід приніс масу позитиву, виховного потенціалу, щирості, добра, любові й поваги до інших. І, звичайно, - насолоди від побаченого.

Гості вдячні були за такі теплі, щирі й веселі години відпочинку.

Журі підвело підсумки, і маємо такі результати: ІІІ місце – учні групи №23 (креативність, майстерність виконання, фахове спрямування постановки). (Класний керівник – Подоляк О.М., майстер – Івашина Т.О., ІІ місце - учні групи №13 (сучасність, відповідність жанрові заходу, близькість до життя учнів ліцею). (Класний керівник – Негроєнко В.М., майстер – Руденко Л.І.), І місце - учні групи №24 (кмітливість, елегантність, тонкий гумор, змістовність). (Класний керівник – Нікіфорова О.О., майстер – Коноваленко Н.А.).

Ми й далі святкуємо – попереду карнавал!

Аліна Грибінник учениця ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 161 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0