Четвер, 13.12.2018, 05:04

«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 26 » Обмін досвідом з колегами
Обмін досвідом з колегами

З метою вивчення та впровадження у практичну діяльність інноваційних форм роботи, спрямованих на розвиток професійної освіти, обміну передовим педагогічним і виробничим досвідом з питань удосконалення професійної підготовки учнів, налагодження співпраці делегація працівників Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумський області, керівників закладів професійної освіти перебувають у Закарпатській області. Активну роботу в складі цієї делегації проводить і наш директор, Хоменко Євгеній Васильович, який постійно працює над самоосвітою й удосконалює інноваційні технології теоретично й практично у своїй діяльності.

Освітяни Сумської області 24 січня 2018 року відвідали Ужгородський центр професійно-технічної освіти, за «круглим столом» обговорили діяльність галузевих навчально-практичних центрів, 25 січня 2018 року взяли участь у засіданні «круглого столу» з теми «Сучасні тенденції розвитку системи підготовки робітничих кадрів для художніх промислів та готельного бізнесу», ознайомилися з навчально-виробничим процесом Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування.

«Ядзакі Україна» – це частина міжнародної корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування.Директори закладів професійної освіти Сумської області ознайомилися з передовими методиками роботи в цьому напрямку, поділилися своїми напрацюваннями й досвідом на шляху підготовки робітничих кадрів, для автомобільної галузі. Тому відвідування даної корпорації є взаємокорисною для всіх учасників зібрання.

Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій.

Переглядів: 129 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0