Середа, 12.08.2020, 15:42

«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 27 » Осінні барви і фантазії.
Осінні барви і фантазії.

Осінь уже перевдягає дерева, трави й землю у свої фарби. Перші морози зруйнували красу квітів, їх яскравість і ніжність. Але серед усього цього скільки є своєрідної осінньої краси, яка може милувати око, особливо – естетично – обдарованих людей.
Саме в цей період кожного року в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» проходить конкурс на кращі осінні композиції. Цьогоріч він проходив у двох номінаціях – «Осінні барви» й «Осінні фантазії». Умови конкурсу вимагали від учасників неабияких старань. По-перше конкурс був присвячений темі Миру в Україні, тож і композиції мали розкривати саме це спрямування.
Узяли участь усі групи ліцею, кожен фантазував по-своєму.
«Осінні барви»- це здебільшого квіткові поробки (букети,композиції) зі своєрідними до них природніми компонентами – мох, трава,каміння, кора, грона калини, листя…Око радували усі учнівські творіння, слух-відповідні супровідні захисти – поезії, пісні, виступи. Не  менш захоплюючим був і букет для героя ліцею, воїна АТО, викладача фізвиховання Козюри І.М. Цій тематиці відповідали майже всі букети й композиції, бо ж Мир – основа нашого існування.

Тож журі були у великих ваганнях при визначенні місць призерів. Але все ж у цій номінації ними стали:
І місце – композиція «Там де народжуються і ростуть щасливі діти», група 21;
ІІ місце – композиція «Годинник миру»,група34;
ІІІ місце – композиція «Діти України за мир і спокій у державі», група12;
«Осінні фантазії» - це витвори з овочів, фруктів та різноманітних природніх матеріалів – горіхів, каштанів, шишок, гілок, соломи, кори, насіння, круп… Ще з більшим творчим підходом зроблені були ці композиції. Кожен з них – своєрідний, цікавий, багатий на уяву. Тут втілені образи Матері, Хліба, України,Дитини, Голуба, Лелеки, Традицій – усього того, що символізує Мир, несе затишок, благополуччя.
У даній номінації визначені були переможці:
І місце – композиція «Хай літають завжди журавлі», група31;
ІІ місце – композиція «Квітуча Липоводолинщина», група13;
ІІІ місце – композиція «Мирна квітуча Україна»,група23.
Але хочу сказати, що всі композиції заслуговували на увагу й на похвалу. Та конкурс є конкурс і визначаються кращі з кращих. Головне, що такі змагання виховують у дітей естетичні, творчі смаки, захоплення, ентузіазм, небайдужість до сучасних проблем. Молоде покоління – патріоти держави, вони прагнуть миру і спокою в ній і відтворюють це в своїх конкурсних роботах.

Майстер в/н Левченко Діана Анатоліївна

Переглядів: 375 | Додав: Роман | Рейтинг: 2.0/1