Середа, 12.08.2020, 16:11

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 7 » Осінній бал-2016
Осінній бал-2016

Затишна святкова атмосфера панувала прохолодного осіннього вечора у актовій залі ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», адже тут проходила конкурсно-розважальна програма «Осінній бал – 2016». Готувалися до участі в ньому і хлопці і дівчата, адже журі мали обрати Міс Осені та Містера Осені. Підготовка йшла активно, і ось вже хвилина до початку свята. Лунає урочиста мкзика й ведучі програми Аня Мельнікова і Денис Конкін після короткого вступу і представлення журі, оголошують перше дефіле «Знайомство». Приємно ваблять око дівчата: Дар'я Тарасова (с.Підставки, гр 33) – творча та мрійлива дівчина. Вікторія Сай (23гр, с.Саї) – скромна і ввічлива учениця. Маргарита Мельник (с.Саї, 14 гр) – креативна і спортивна юнка. Альона Панова (Липова Долина, 31 гр) – весела і цікава особистість. Аліна Швець (с.Берестівка,13 гр) – цілеспрямована, життєрадісна, щира українка. Дівчата старанно дефілювали під влесливі слова ведучого, намагаючись сподобатися журі.

«Молодці дівчата! Настав час побачити наших хлопців» - лунають слова ведучої і на сцені з’являються справжні красені – ліцеїсти, втілення чоловічої сили і мужності: В’ячеслав Максименко (с.Берестівка, група 32) - сильний, надійний, а ще добрий і чуйний. Віталій Лісіченко (с.Синівка, група 12) - щирий і доброзичливий хлопець. Вадим Оксьом (с.Веселе, 22 група). Відповідальність , чесність і порядність – це все наш Вадим. Олександр Шишка (13 група, с.Кашпури) - надійний і вимогливий до себе. Ось такі хлопці навчаються в нашому ліцеї!

Конкурс продовжувався і учасники демонстрували всі свої таланти і уміння. В третьому конкурсі, який мав назву «Українські досвітки» учасники відкрили журі найпотаємніші куточки щирої української душі. Сучасні дівчата і хлопці перетворилися на яскравих україночок і заповзятих козаків, які відтворили фрагмент давніх українських вечорниць. Наступним був конкурс, де представники журі мали змогу поставити питання учасникам і оцінити їх інтелектуальний рівень. І ось настав час останнього дефіле - «Світське життя». Із самої назви зрозуміло в якому образі предстали конкурсанти. Дівчата у вечірніх сукнях, а хлопці у вишуканих костюмах. Журі довго рахували, радились і розподілили титули наступним чином: Міс Осені - Аліна Швець, Містер Осені - В’ячеслав Максименко, Міс артистичність – Даша Тарасова, Міс винахідливість - Альона Панова, Міс Шарм - Вікторія Сай, Міс елегантність – Маргарита Мельник, Містер стиль – Олександр Шишка, Містером дівочих мрій став Вадим Оксьом, Містер артистичність – Віталій Лісіченко.

Вечір добігав кінця, залишалось подякувати всім, хто допомагав у підготовці й проведенні заходу. Учасники отримали солодкі гостинці від адміністрації ліцею. Протягом вечора лунали пісні у виконанні Владислава Луцая, Вероніки Колісник, Наталії Багатиренко, В’ячеслава Підлісного, В’ячеслава Максименка. На задоволених глядачів чекала дискотека, а титуловані особи разом з організаторами ще довго спілкувалися в учнівському кафе, де було організовано чаювання з тортом власного виробництва.

Переглядів: 263 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0
1 gorkushasergey778   [Матеріал]
Слава Україні я пишаюся що мене навчав Козюра Ігор Миколайович зараз я також після поранення і реабілітації знову на передовій. Велика шана викладачам які зробили з мене людину!!!