Четвер, 13.12.2018, 04:46

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 30 » ПАТРІОТАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, ВОНИ ФОРМУЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ ЖИТТЯ
ПАТРІОТАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, ВОНИ ФОРМУЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ ЖИТТЯ

Питання подій на Донбасі хвилює кожного свідомого громадянина України. Та, мабуть, і не тільки їх.  Бо ж увесь світ здригається від згадки про це. Майже кожної сім'ї торкнулося страшне лихо. Ще з початком антитерористичної операції (так до останнього називалися ті військові дії), багато хто з чоловіків добровільно пішли захищати Східний кордон, багатьох було призвано по мобілізації. Наші земляки теж пройшли й проходять службу в Донбасі. На жаль, багатьох спіткали поранення, а окремих випускників ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей», Сергія Авраменка й Вадима Свистунова, - забрала навічно ця неоголошена війна.
    Стає моторошно від того, що там діється, у голові не вкладається: чому це сталося, коли буде його закінчення? Кожного дня із засобів масової інформації чуємо страшні повідомлення з передової.
    Мужність наших бійців у Донецькому аеропорту, під Іловайськом – не забути ніколи. Лише руїни та пам'ять про відважних захисників залишиться поміж нас. Про це говорять нам у випусках новин, у документальних кінофільмах, уже зняті й художні, але про це мають знати всі.
    Тож саме з такою місією завітали до нас члени громадської організації «Серця кіборгів». Одним з пріоритетних напрямків діяльності Організації є патріотичне виховання молоді засобами культурної діяльності. Керівник організації Анатолій Олексійович  Свирид, на згадку про зустріч, вручив директору нашого навчального закладу пам'ятний календар з фотографіями дітей, які загинули під час боїв, а керівнику фізичного виховання – футбольні м'ячі. Коротко розповів про роботу організації, та представив документальний фільм «Добровольці», учасниками якого є бійці з 91-го окремого мобільного батальйону. Після його перегляду усі бажаючі мали змогу побачити військовий реквізит, та поспілкуватися з очевидцями у формі діалогу.

Важко на серці і в душі від переглянутого й почутого. А поглянувши на обличчя учнів, розумієш, що ця тема глибоко торкнулася кожного з них. Як ніколи, у залі запанувала тиша, глядачі уважно переглядали факти, які стали нашою історією. Сльози в багатьох котилися по обличчю, їх навіть не витирали, адже тут показана правда, про яку ми лише уявляли.
    Цей перегляд і виступи виховали ще більший патріотизм у присутніх, дав зрозуміти, чому полягли відважні бійці, бо інакше – ніяк! Україна має бути цілісною. Ми не можемо втратити свою державу і безмежно вдячні тим, хто стійко береже її кордони, хто бореться за свою Батьківщину, за націю, народ, за його майбутнє.

Оксана Нікіфорова, викладач англійської мови
ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»

Переглядів: 146 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0