Середа, 12.08.2020, 15:56

«  Травень 2020  »

Головна » 2020 » Травень » 29 » Педагог-предметник, наставник, колега, людина - це все – Марина
Педагог-предметник, наставник, колега, людина - це все – Марина

Марина Сергіївна Лисенко нещодавно влилася в наш колектив, хоча педагогічною діяльністю займалася вже більше 10 років у школах м. Суми та с. Синівка на Липоводолинщині.
    Заміжжя повернуло Маринку в рідні краї.
    Народилася вона в с. Синівка, де навчалася і в школі. Мама, Макаренко Тетяна Іванівна, працювала теж у цій школі учителем-філологом. На жаль, життя її обірвалося рано, тож татусь, Сергій Макаренко, виховав двох доньок самотужки. І це прекрасно він виконав, бо дівчатка обидві здобули вищу освіту, стали порядними, вихованими людьми.
    Маринка перейняла від мами любов до педагогіки й стала вчителем іноземної мови й біології. Мабуть, не помилилася з вибором професії, бо працює творчо, з ентузіазмом. Учні захоплюються її виваженістю, інтелектуальною грамотністю, толерантністю й умінням комунікувати. До кожного вона донесе часточку своїх знань, зуміє налаштувати учнів на спільну роботу.
    Привітна, лагідна. Вона завжди допоможе, порадить.
   Життя підкидало їй «сюрпризи». Випало на долю й чекання чоловіка, Євгенія, із неоголошеної війни на сході України (сам родом теж з Луганщини). Марина витримала всі ці труднощі, і зараз подружжя впевнено йде по життю вперед. Ростять двох діток, господарюють. Тато-Сергій допомагає в усьому, бо вони проживають при ньому.
   У колективі, поза робочими моментами, її називають Маринкою, бо, хіба й ще як можна кликати це ніжне створіння природи, яке бачило від народження тільки любов, тепло й добро?
    Її ювілей – це ще третина людського життя, але вже й той період, коли можна говорити про особистість, колегу, наставника, педагога з відкритим серцем для дітей.
    Хотілося б, щоб у подальшому Марині Сергіївні щастило в здоров’ї, у родині і в творчій діяльності.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 43 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0