Середа, 12.08.2020, 16:05

«  Серпень 2019  »

Головна » 2019 » Серпень » 12 » Порядність, чуйність, доброта крокують по життю з Любою
Порядність, чуйність, доброта крокують по життю з Любою

Удивляючись в обличчя й погляд Люби, мені пригадується моє дитинство, далекі 70ті , коли було «модно», у кожній хаті мати на стінах малюнки-картинки із зображенням юних дівчаток: Любові, Віри й Надії або ж – просто, - дівчаток. Та об’єднувало їх спільне – оті сині оченята й кучерики на голові. Тож у перше побачивши Любу Сайко (так її було прізвище в дівоцтві), я згадала саме ті картинки. Рум’яне обличчя, небесної блакиті очі, русяве кучеряве волосся – таке воно ніжне й привітне збереглося й сьогодні, хоча вже й має  дорослу доньку, удосталь сільської роботи, бо ж разом з чоловіком тримають велике господарство і вміють дати всьому лад, бо ж виростали в багатодітніх родинах Сайків і Воробеїв, де з дитинства батьки привчали дітей любити працю й рідну землю. Тож і зійшлися в родину двоє молодят. Люба на той час уже закінчила наш навчальний заклад, була старанною й трудолюбивою до навчання й праці. А згодом прийшла й працювати в ліцей комендантом у гуртожиток. Відповідальність і порядність – основна риса в її роботі й характері. Вона з добротою й батьківським відношенням ставиться до учнів і колег, навчає своєю поведінкою до культури, порядку, поваги до старших.
    Коли Воробей Альона (донька Люби й Миколи) закінчила 9 класів Синівської ЗОШ, вибір не поставав – ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», фах – кухар-кондитер. А по закінченню ліцею їх донька вступила в Полтавський коледж ресторанного бізнесу без іспитів ЗНО, а за дипломом ліцею, підвищуючи свій кар’єрний зріст, бо вже далі після коледжу вступила до вишу (інституту) теж за фахом і за дипломом – на ІІІ курс. Батькам – велика радість і задоволення, що Альона є цілеспрямованою, упевнено досягає мети і є хорошою помічницею для них, та продовжує традиції династій.
    Мабуть, і на роботі добре серце Любові Іванівни дає їй авторитет. Має його вона і в селі. Разом з братом і сестрою завжди є помічниками для рідних, хорошими сусідами для тих, хто живе поряд… І нам, колегам, приємно працювати поряд з такою людиною, якій бажаємо на майбутнє Божого благословління, здоров’я, удачі, поваги й любові від рідних і всіх близьких та оточуючих.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 97 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0