Середа, 12.08.2020, 15:28

«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Працюємо по - новому - досягаємо успіхів
Працюємо по - новому - досягаємо успіхів

На базі ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» відбулося засідання творчої групи, до складу якої входять кращі викладачі закладів ПТО області професій зі сфери харчових технологій та ресторанного сервісу. Вони працювали під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Сумській області Темченко Оленою Всеволодівною.
    У програмі цього заходу вивчалася система роботи нашого досвідченого викладача Шастун Наталії Миколаївни з питань самоосвіти, підвищення кваліфікації та стажування на виробництві; обговорювалися блоги педагогічних працівників з професії, їх методичні напрацювання, розроблявся проект «Сумщина кулінарна: історична та сучасна», а також презентували проект «Міжпредметні зв’язки – інтегрований потенціал формування професійної компетентності кондитера»
    Цей проект презентувала Шастун Наталія Миколаївна. Вона наголосила, що вся ця робота спрямована на те, що ми маємо готувати кваліфікованого, затребуваного фахівця на сучасному ринку праці, компетентного й креативного у своїй справі.

Викладач представила проект у проекті «Учнівське кафе». Наші учні розробили конструкторський проект, склали різноманітні меню: осіннє, вихідного дня, дня народження (економ-класу та престиж-класу).
    Також у процесі представлення презентувалися міні - проекти:
-    англійською мовою – «Учнівський бренг». (підготували – викладач іноземної мови Оксана Олександрівна Нікіфорова та учень 23 групи – Шишка Олександр, представлена рецептура булочок з різними наповнювачами вичавленими з овочів);
-    «Торт синівський» (фірмовий). Цей міні-проект представляли майстер в/н Руденко Людмила Іванівна та учениця 23 групи – Грибіник Аліна. У проекті зазначено про екологічно чисту, природню сировину.

-    «Сучасні інноваційні технології у приготуванні кондитерських виробів», зокрема – шоколадних цукерок з різними начинками. Цей міні-проект представили майстер в/н Іваненко Лідія Миколаївна та учениця ІІ курсу Плут Вероніка.

В усіх представлених на обговорення проектах просліджується тісний міжпредметний зв'язок: з хімією, українською й іноземною мовами та літературою, з економікою, кресленням, математикою,… бо ж тут і обрахунки й описи, і креслення…
    Швець Діана, учениця ІІ курсу, - є адміністратором «Учнівського кафе», тож вона познайомила всіх присутніх з функціонуванням його, з різноманітними напрямками діяльності.

Учасники творчої групи відзначили позитиви роботи нашого закладу і, зокрема, - спільну, злагоджену діяльність викладачів, майстрів. Це дає результативність у навчанні учнів, високу підготовку, а, разом з тим – успішний  вихід на  ринок праці, професійну компетентність.

Методист ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
Підлісна Юлія Григорівна

Переглядів: 215 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0