Середа, 12.08.2020, 16:00

«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 14 » Призер Всеукраїнського конкурсу
Призер Всеукраїнського конкурсу

На сьогодні Україна без власного виробництва сучасної високопродуктивної, економічно обґрунтованої сільськогосподарської техніки, харчової та переробної промисловості не може успішно конкурувати на світовому ринку сільськогосподарської продукції й продуктів харчування.

Використання сільськогосподарської техніки є одним із основних енергетичних засобів виконання різноманітних робіт у галузях народного господарства. У час, коли в державній, колективній, індивідуальній власності перебуває велика кількість тракторів вітчизняного та іноземного виробництва, ефективність їх використання значною мірою залежить від рівня кваліфікації робітників, які експлуатують цю техніку. Значна увага в ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" приділяється підготовці конкурентно-спроможних фахівців для сільськогосподарської галузі. Для цього є матеріальна база, яка відповідає всім вимогам Державного стандарту ПТО. Це сучасна слюсарна майстерня з комплектами інструментів, деталей, зразків та стендів - лабораторії сільськогосподарських машин, тракторів та автомобілів, навчальний полігон. Молоді перспективні викладачі – Нікіфоров С.О., Валюх Ю.О., Авраменко Д.В.. майстри виробничого навчання – Пось А.В., Харченко В.І., Нога С.П., «кують» робітничі кадри, готують висококваліфікованих робітників. Аналізуючи злагоджену роботу адміністрації ліцею, викладачів та майстрів виробничого навчання, Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації надав перевагу нашому навчальному закладу серед 14 навчальних закладів нашого регіону в проведенні ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», який проводився 28-29 квітня 2015 року. Змагання складалися з теоретичного та практичного турів. У теоретичний тур входило 60 тестових завдань. Учасник нашого навчального закладу учень 21 групи Кобзар Олександр набрав 58 балів із 60 можливих.

У практичному турі, де проходило розбирання, виявлення несправностей, збирання та перевірка роботи на стенді масляного насоса та силового циліндра, Олександр був теж одним з найкращих, про що в підсумку свідчить друге місце, яке він посів. У цьому неабияка заслуга майстра виробничого навчання 21 групи Пося А.В. Хочеться відмітити, що за останні роки в таких Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів учні ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" виборюють призові місця .

Голова методичної комісії
викладачів та майстрів виробничого навчання
будівельного та сільськогосподарського профілів
Віктор Соляник