Середа, 12.08.2020, 15:53

«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 13 » Профорієнтаційний тренінг
Профорієнтаційний тренінг

Сьогодні працівники ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» з метою профорієнтаційної роботи відвідали місцеву Синівську ЗОШ І-ІІІ ступенів і зустрілися з учнями 8-9 класів. Мета: провести тренінг і дізнатися, що учні знають за професії, за якими навчаються в нашому закладі. Тема тренінгу: «Карта життя. Самостійний вибір майбутньої професії».
    Після її оголошення вихователь гуртожитку Наталія Анатоліївна Коноваленко й бібліотекар – Наталія Володимирівна Супрун ознайомили присутніх із правилами проведення тренінгів.
   Потім – на зображеному дереві учні школи начіплювали записані на листочках свої очікування від заходу. Напрямок: хочу, знаю, умію (за професіями, що опановуються  учнями ліцею).
    Також вони розділені були на чотири групи, отримали конверти з написами – осінь, зима, літо, весна, а в них – завдання: описати робочий день за відповідною професією (назва фаху – у конверті). Діти активно працювали, тому й виконали успішно завдання.

А на завершення наші працівники розповіли учням притчу про Мудреця, якого хотів обдурити один з його учнів. Та наставник не вибирав правильної чи неправильної відповіді, а лише відповів: «Усе в твоїх руках». Тож і вибір професії в руках того, хто хоче здійснити свою мрію й не помилитися.

Галина Василівна Яковенко
заступник директора з навчально-виховної роботи
ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 100 | Додав: АС | Рейтинг: 0.0/0