Середа, 12.08.2020, 15:53

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 18 » Роки не старять порядність і доброту Володимира Михайловича
Роки не старять порядність і доброту Володимира Михайловича

Про Володимира Михайловича Горового знає багато поколінь у різних куточках не тільки нашого району, а й у області. Його робота в Синівському СПТУ-40 (так називали тоді наш ліцей) розпочалася на початку 80х після закінчення технікуму. Батьки Володимира Михайловича присвятили своє життя побуту. Тато був чоботарем, знаним усюди, а мама – кравцем, швачкою. Не такий на той час був великий вибір одягу чи взуття в крамницях, то всі й зверталися до батьків Володимира. А от самого юнака захопила техніка. Міг би зразу ще по закінченню місцевої школи вступати до інституту (учився майже на відмінно), але мрія взяла верх. Технічний заклад – Роменський сільськогосподарський технікум, а потім – робота в училищі інструктором з водіння автомобіля. І так – більше тридцяти років. Головне в його роботі – умілий підхід до своїх учнів у наставницькій діяльності. Молоде покоління любило його за строгість у справі водіння автомобіля, бо це ж робота, що пов’язана з дорогою, із людськими життями. Тому Володимир Михайлович був вимогливим до учнів як і до самого себе. Не «попускав віжки», і за це учні були вдячні йому. Хто проходив з ним повний курс водіння на вантажному автомобілі, той упевнено виїздив на дороги й майстерно управляв технікою.
    Де б не бувала в районному центрі, Липова Долина, то про Володимира Михайловича завжди запитують при зустрічі наші випускники. Його майстерність послугувала їм у житті.
    Та й зовні запам’ятався майстер своїм випускникам. Високого зросту, підтягнутий, енергійний, ніколи не збривав свого козацького вуса, чорна шевелюра на голові. Такий він і сьогодні (тільки волосся дещо вкрилося сивиною), а за плечима вже 60. Він працює в ліцеї, та педагогічну роботу покинув уже кілька років назад. Зараз відповідає за техніку, її виїзд у рейси, опікується машинним двором, часто й сам сідає за необхідності за кермо автотранспорту.
Свої знання й здібності інструктора передав синові Олександрові, що продовжив улюблену справу батька.
    Володимир Михайлович має дуже хорошу виконавчу дисципліну, компетентний на роботі й по життю, розумний, комунікабельний, стриманий і порядний, із повагою ставиться до колег.
    Має він і хорошу родину. Батьки, на жаль, відійшли вже у вічність, та життя продовжується, і вже онуки радують дідуся Володю й бабусю Любу своїми відвідинами. Його дружина, Любов Василівна, працює в гуртожитку ліцею старшим комендантом. Донька, Людмила, до переїзду теж працювала в бухгалтерії ліцею й заступником директора. А онук, Денис, навчається в нашому закладі на механізатора, слюсаря й водія. Ціла династія із трьох поколінь. Приємно, що не зраджують.
    Володимир Михайлович був і учасником сценічних виступів. Має такий голос бас, що не запам’ятати його – не можна. Володіє тонким почуттям гумору, завжди в колективі мав і має авторитет. Шанує колег, старших, учнів. Навзаєм отримує те ж саме.
    Роки нехай не старять його, а молодші – хай користуються його досвідом й умінням – бути Людиною.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 126 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0