П`ятниця, 07.08.2020, 21:24

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 9 » Шануємо працю вчителів
Шануємо працю вчителів

Початок жовтня для працівників освіти – свято за святом. Це й День учителя, і День працівників профтехосвіти, і Всесвітній день учителя. Тому вітання, квіти – усе для них, учителів, у ці дні.
    Учні ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" разом з вихователем гуртожитку Ващенко Людмилою Миколаївною підготували цікаву програму. Вона запам’ятається тим, що поряд із вітаннями для вчителів уперше «працював» Перший канал телерадіомовлення ліцею». Його ведучі, Наталія Багатиренко й Олександр Шишка наголосили присутнім на значення вчительської роботи в житті кожної людини.

З астрологічним прогнозом познайомила Аліна Швець. Також протягом цієї програми звучали репортажі учнів з різних місць ліцею – гуртожитку, аудиторій, актової зали. На передачу завітали осучаснені Баба Параска та  Баба Параска, (Діана Швець і Олена Кліміна),

піснями вітали вчителів Анастасія Дякону й Ірина Михайлик, Ірина Жогло і Вячеслав Підлісній. Своїм поетичним словом порадував Андрій Солянік, гумором – Владислав Трохимець з Вячеславом Підлісним і Нікою Колісник. Владислав Якуб зачарував грою на гитарі.

Скільки прекрасних слів подарували в цей день своїм наставникам ліцеїсти. Ніхто не був обділений увагою. Усі вони йшли від чистого серця.
    Тож, мабуть, наші вчителі надовго запам’ятають цей вечір, а ми отримали задоволення від того, що подарували їм свято.

Грибіник Аліна,
учениця 23 групи