Середа, 12.08.2020, 15:38

«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 28 » Січнева міцність і тепло - їм на життєвий шлях випадає
Січнева міцність і тепло - їм на життєвий шлях випадає

Майстри, про яких я сьогодні поведу мову, - випускники Синівського ліцею. Кожен з них у свій час закінчив його, всупив до Глухівського педагогічного університету, потім, мабуть за покликом серця, прийшли на роботу в ліцеї.
    Юрій Олександрович Валюх у січневі дні народився, тож і характеризується своїм першопочатком, міцністю, високою якістю людяності. На ньому тримаються всі участки нашого закладу, адже без того, хто знається на таємницях електромережі, жодної хвилини не обходиться кожен з нас. Кожен день у нього починається з маршруту Подільки – Синівка, а закінчується Синівка – Подільки. Пунктуальний і відповідальний, добрий і гуманний, у колективі користується авторитетом і повагою. Шанобливий до батьків, брата і його сім’ї.  скільки працюю (а була його й класним керівником), жодного разу не чула від Юрія грубості чи нечемності). У його практиці й викладацька робота. Учні теж із повагою відгукуються про нього.
    І руки Юрій має майстровиті не тільки в справі електрифікації, а й будь-які побутові чи комунальні роботи виконає він «на ура».
    Юрій комунікабельний, усміхнений, доброзичливий і, можна сказати, ніби сором’язливість завжди присутня в його поведінці. А ще – він прекрасний «актор» сцени. Ролі, які він виконує, захоплюючі. Тож Юрій Олександрович – цікава, розумна, високоінтелектуальна людина, для якої біди інших не байдужі.
Євгеній Корнієнко має років менше ніж на порядок від Юрія. Але своїм ентузіазмом й умінням працювати вони де в чому схожі. Свою діяльність Женя, так ми його називаємо в неробочий час, присвятив педагогіці фахового спрямування. Працює майстром виробничого навчання у групі механізаторів, слюсарів та водіїв автомобіля. Працюють у тандемі з класним керівником – Посем Анатолієм Володимировичем.
    Євгеній ще й сам досить молодий, але зумів знайти підхід до учнів, повів їх за собою. Сам уміє і учнів навчає виготовленню виробів із металу (не один раз демонстрували їх на районних та обласних заходах), добре володіє сучасною технікою, на практиці передає свої знання й уміння учням. Він є аматором сцени, добре виконує вокал, має прекрасний голос. Та й сам – козак-красень. У цьму вони схожі з Юрієм, тож поглядають дівочі очі на них, оскільки для цього обидва вродливі, чуйні, людяні, порядні.
    Для нашого колективу – вони є його частиною, бо ж придають його діяльності новизну, творчість, людяність і доброту. Вони, як той січень, коли народилися, - яскраві, непередбачувані, променисті зі сніжно-срібною душею (бо ж срібло – це метал від Бога і в ньому – немає фальші). Такого ж життєвого настрою й удачі  бажаємо Юрію і Євгенію на майбутнє.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 129 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0