Середа, 12.08.2020, 16:11

Головна » 2015 » Березень » 20 » Свято краси, інтелекту, таланту
Свято краси, інтелекту, таланту

Казково! Феєрично! Змістовно!

Такі слова можна було почути після вечора відпочинку в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», що був присвячений весні й красі і мав назву «Міс ліцею - 2015». Його ми проводимо щорічно, але цьогоріч він, як ніколи, був найоригінальнішяий і найдотепніший. Актова зала була заповнена вщерть, навіть місць вільних не було. Окрім учнів ліцею були присутні гості – учні школи с. Калінінське, жителі села Синівка та молодь з навколишніх сіл. Мабуть, не дарма, бо ж вечори у селах – не так часто й бувають, а в ліцеї – щотижня.

Міс Ліцею! Якою вона повинна бути? Оцінку давало журі у складі  Віктора Григоровича Соляника, Валерія Михайловича Негроєнка, Людмили Миколаївни Ващенко. Важко було працювати, адже оцінити таких вродливих, вишуканих, інтелектуальних, спритних, ніжних і юних учасниць – ой, яка нелегка справа. А змагалися цього річ за звання «Міс Ліцею» Юлія Валюх, Вікторія Костян, Яна Авраменко, Анастасія Терпай і Марина Синенко.

Ведучі оголошують першу номінацію під назвою «Українська сорочка – вишиванка». Різноманіття вишивки, хрестиком і гладдю, індивідуальний крій і пошиття, уміння дефілювати й представлення учасниць викликало шквал аплодисментів й овацій. Позитив охопив глядачів, зацікавив. Непросто було впізнати наших учениць: вони показували майстер-клас у кожній номінації. Наступний вихід дівчат був присвячений подіям сучасності, зокрема, жінкам – захисницям.

Ця номінація мала назву «Українська амазонка». Дівчата власними руками створювали різні костюми жінки-воїна з атрибутами і, звичайно, – прекрасні дефіле, захисти своїх творінь. Тут представлений був костюм принцеси Ксени і хутряні костюми воїнів-жінок із сучасними елементами. Дівчата не просто демонстрували вихід і захист костюмів, а й показали свої акторські й спортивні здібності. Зокрема, повний шпагат – розтяжку демонструвала Віка Костян, спортивні стрибки з переворотом – Марина Синенко. Ці номери викликали захоплення в глядачів. «Світ захоплень» - це конкурс, у якому учасники якнайширше розкривають свої здібності, талант, уміння апелювати до публіки, ораторське мистецтво. Наші учасниці найбільше розкрили себе у вокальному співі. А Юлія Валюх показала себе ще і як талановита юна художниця, Віка Костян – представила бездоганну хореографію – східний танець. Вона так уміло це демонструвала, що завоювала цим виконанням глядацьку симпатію й прихильність журі. Остання номінація – «Вечірня сукня». Кожна з дівчаток представила сукні, від яких важко було відвести очі. Чарівно! Вишукана сукня Юлі і прекрасний вихід до публіки; граційність і неповторність одягу Яни, а також її постава, уміння тримати свою осанку при виході в залу; Анастасія й Марина – це сама сучасність, ритм, виваженість, а Віка – ніжність, скромність, теплота. І оцінити все це, звичайно, не так просто.

Та все ж конкурс є конкурс і титул «Міс ліцею» - один. Його виборола  Юлія Валюх. Титул «Міс Грація» - журі віддало Яні Авраменко, «Міс Елегантність» - Анастасії Терпай, «Міс Чарівність» - Вікторії Костян, «Міс Весна» - Марині Синенко.

Переможених не було, кожна учасниця по своєму прекрасна. Організатори дійства –  Валентина Григорівна Василенко та Юлія Вікторівна Кревсун, подякували дівчатам за участь і вручили всім учасникам чарівний, великий, як вони назвали – «Торт злагоди й миру». Усі глядачі вдячні за такий змістовний вечір організаторам, учасникам, керівникам художньої самодіяльності, виконавцям пісень - Вячеславу Максименку, Аліні Шматко, Наталії Супрун, Вячеславу Підлісному, ведучим –Ірині Луценко та Миколі Олійнику, які створили цей диво-вечір, вечір-весну, вечір-красу.

Олександра Подоляк, викладач ліцею

Переглядів: 477 | Додав: Роман | Рейтинг: 0.0/0