Четвер, 13.12.2018, 04:16

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Свято осені в ліцеї - це вже традиція
Свято осені в ліцеї - це вже традиція

Щорічно учні нашого навчального закладу восени радують всіх своїм розмахом фантазій і креативності під час проведення свята Осені, яке відбулося 17 жовтня. Проходило воно під назвою «Осінній вернісаж». За жанром цей захід – виставка-конкурс. Він проходив за двома номінаціями.
    Перша з них – «Осінь панує над краєм». Це були композиції з квітів, трав, сухоцвіту.
  Друга номінація - «Осіння казка» (композиція з овочів, фруктів та різноманітних природних матеріалів).
    Учнями було представлено безліч яскравих витворів, казкових композицій на осінню тематику. Скільки тільки казкових героїв представлено було на цій виставці! Тут з’являлися й Попелюшка з Принцом, і Кривенька Качечка, і казкові Кролики, Ведмеді, Вовки, Лисички, вигадані герої та й авторські казки були відтворені.

Здавалося б, що вже й квітів мало, але учні їх творили з опалого листя, каштанів, реп’яхів… Героїв казок – із різноманіття овочів, фруктів, сухої трави, кори дерев, ягід… Одним словом – диво-виставка! Та ще ж і конкурс. Учні змагалися у вмілості, управності, майстерному захисті своїх виробів. А це й тематичні, хореографія, спів, декламування, рольові ігри. Гумор, сатира й серйозна патріотка – усе поєдналося на святі Осені.

А назви композицій походили й від назв казок – і до авторських: «Не твоя війна», «Моя Україна – це верба і калина», «Історія кохання»,  «Осінь, як жінка», «Дорогами осінньої казки», «На відпочинку в осінньому лісі», «Професія – в осінній композиції», «Черепашка», «Попелюшка»… - це тільки небагато з назв із усіх композицій.
    Усе зроблено було прекрасно. Як говорять: «Свято удалося». Та все ж і переможці визначалися скрупульозно. Критерії оцінювання були такими: відповідність тематиці, естетичне оформлення композиції, можливість подальшого використання в побуті, захист.
    Порадували нас особливо учні І курсу, які пов’язали свої вироби ще й із профорієнтаційною роботою, залучивши до захисту виробів і учнів місцевої школи.
    Тому й посіли призові місця. Так учні 13 групи з  композицією «Історія кохання» посіли І місце, а з композицією  «На відпочинку в осінньому лісі» - ІІІ місце. Учні - трактористи 11 групи з композицією «Калиновий світ» посіли І місце. Учні – кухарі 23 групи з композицією «Не твоя війна» посіли ІІІ місце, а учні – продавчині 34 групи в обох номінаціях з композиціями «Осіння палітра», «Осінь, як жінка» посіли ІІ місце.
    Ми всі удячні за їхню творчу працю, за фантазію й уміння представлення захисту, за хороший настрій, який вони нам подарували! Попереду – нові конкурси, перемоги, нагородження грамотами, так як і цього разу.
    Учням – подальших творчих поривань, розкриттів і злетів!

Оксана Нікіфорова,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 78 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0