П`ятниця, 07.08.2020, 21:22

«  Вересень 2017  »

Головна » 2017 » Вересень » 5 » Свято знань у ліцеї
Свято знань у ліцеї

1 вересня – це свято батьків і дітей, педагогів і всіх – всіх людей. Кожному з нас цей день є урочистим і святковим, бо без школи чи інших закладів не  обійшовся  в житті ніхто.
   На свято Знань у ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" з’їхалося багато учнів і батьків, особливо – першокурсників.

Їх усіх вітав директор ліцею Хоменко Євгеній Васильович. Також присутні були запрошені гості – голова Липоводолинської районної адміністрації Яременко Іван Олексійович, голова Липоводолинської районної ради Литвиненко Віктор Олексійович, директор фермерського господарства «Поділля Інвест», директор ТОВ «Довіра – Інвест, 2011» Марченко Іван Васильович, голова с.Синівка Тихоненко Олег Іванович, директор Будинку-інтернату  для людей похилого віку та інвалідів Семеліт Ольга Василівна.
    З початком нового навчального року та правильним вибором професій у нашому закладі привітав голова РДА учнів, батькам подякував за виховання дітей і допомогу в обранні фаху. Педагогам зичив натхнення, здоров’я й терпіння. Інші випускники в минулому, а тепер вправні посадовці й керівники – Литвиненко В.О., Марченко В.І., Тихоненко О.І. приєдналися до поздоровлень голови РДА, згадали про якісну підготовку учнів у ліцеї, що дає їм можливість проходити виробничу практику в кращих господарствах як району, так і поза його межами. Ще раз було наголошено, що професійна підготовка в районі ведеться тільки в нашому ліцеї, і цим маємо пишатися.

Ведуча, Наталія Багатиренко, теж вітала всіх теплими словами.  Учнів першого курсу запросила в наш дружній учнівський колектив. Про старшокурсників, про їх успіхи в навчанні і в позакласній роботі свідчили дипломи й грамоти, які вони отримали за високі досягнення у фізичному, математичному й історичному Всеукраїнських конкурсах.

Також дипломи обласного рівня отримали учасники вокально-інструментального ансамблю та окремі учасники – Аліна Шматко, Станіслав Колісник, Владислав Якуб, Ірина Жогло. Від ліцею багатьом учням також вручені дипломи й грамоти. За високі показники в навчанні відзначений Олександр Шишка.
    Не обійшлося на заході й без згадки про сучасні події на сході України, про випускників нашого закладу, що є учасниками цих подій…

Їм присвятила свій виступ Ірина Жогло.
 А Аліна Шматко подарувала всім присутнім пісню про Батьківщину й батьків.
 Закінчився захід звучанням Першого дзвоника і вже за традицією в кожній групі був проведений перший урок за темою «Україна починається з тебе».
    Так після свята розпочалися навчальні будні.

Викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»
    Подоляк О. М.

Переглядів: 532 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0