Середа, 12.08.2020, 16:13

«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 23 » Тиждень з охорони праці й безпеки життєдіяльності
Тиждень з охорони праці й безпеки життєдіяльності

Нещодавно в ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей" пройшов тиждень з охорони праці й безпеки життєдіяльності. Насиченими й цікавими виявилися ці дні. Адже, у програмі тижня були проведені різноманітні заходи. У першу чергу, був здійснений тест-контроль під час проведення лабораторно-практичних занять та занять з виробничого навчання. Також проведена роз’яснювальна робота положень з охорони праці та інструктажі серед учнів та працівників ліцею. У кожній навчальній групі пройшли збори та виховні години за даною тематикою. А насамкінець - для всіх проведена відкрита виховна година «Твоє життя – у твоїх руках». Її програма осягнула всі аспекти з охорони праці та безпеки життєдіяльності, які торкаються кожного з нас. Учні та інженерно-педагогічні працівники ознайомилися з правилами експлуатації електро та газоприладів, користуванням побутової хімії, дією при виявленні розливу ртуті та користуванні лікарськими препаратами. Особливу увагу було звернуто на правила пожежної безпеки: причини виникнення пожеж, користування вогнегасниками, поводження при пожежах у навчальному закладі та вдома. Також присутні були ознайомлені з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних речовин та поведінці при загрозі терористичних актів і перебуванні в зоні бойових дій. Усі ці роз’яснення супроводжувалися показом слайдів та короткометражних відеофільмів. Дану інформацію повинен знати кожен, щоб при виникненні подібних ситуацій, ви змогли б вирішити їх якнайшвидше й найефективніше для безпеки вашого здоров’я.

Інженер з охорони праці Подоляк С.К.

Переглядів: 333 | Додав: Роман | Рейтинг: 0.0/0