Середа, 12.08.2020, 16:09

«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 26 » Треба шанувати маму кожен день
Треба шанувати маму кожен день

Травень – це місяць, коли вшановують Пресвяту Богородицю  матір нашого Бога. Це мати всіх матерів. Тож недаремно в цьому місяці ми вітали своїх неньок та всіх мам. Але ми знаємо, що шанувати маму потрібно кожен день, бо вона для нас – найрідніша і наймиліша.
    Такими словами розпочали ведучі, Марина Охріменко й Богдан Ващенко, конкурсний виховний захід декламаторського мистецтва «Мати – це життя, це вічність і святість», що пройшов у ДПТНЗ «Синівський ПАЛ».

У ході цього заходу звучали поезії про Матір Божу, про жінку – матір і Україну. Учні-конкурсанти представили поезії як поетів-класиків, так і сучасних авторів. Читання творів напам’ять, артистизм виконання, відповідність тематиці заходу, уміння апелювати до публіки – це ті критерії, за якими журі оцінювало декламаторів. Юнаки й дівчата вклали всі свої уміння й навички у виступи, і кожен з них був оригінальним по-своєму.

Діана Зима порадувала нас декламуванням власної поезії про маму; Яна Підлісна й Наталія Богатиренко – мелодійністю, ніжністю та лагідністю в озвученні творів; Дар’я Тарасова  й Андрій Солянік – душевною проникливістю. Вячеслав Максименко і Владислав Луцай – Любов’ю до України й жінки, відданістю їй, а Богдан Ващенко – високим рівнем декламування й умінням апелювати до публіки, проникати у найпотаємніше.
    Цікавим був і музичний супровід між конкурсними  виступами: виступ квартету (Вячеслав Максименко й Владислав Луцай, Ірина Жогло й Аліна Шматко); тріо (Вячеслав Підлісний, Владислав Луцай і Вячеслав Максименко); сольні номери – Альона Панова, Вячеслав Підлісний, Вячеслав Максименко, Владислав Луцай, Вікторія Василенко, Карина Линник; дует дівчаток зі школи – Євгенія Кулинич й Оксана Хоменко. Усі художні номери теж відповідали тематиці конкурсу.

Журі одностайно визначило переможців. Ними стали - Вячеслав Максименко (ІІІ місце), Владислав Луцай (ІІ місце), Богдан Ващенко (І місце). Переможці отримали грамоти, і всі учасники – заохочувальні призи.

Нікіфорова Оксана Олександрівна
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 267 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0