П`ятниця, 07.08.2020, 22:04

«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 12 » Творчий конкур до Дня матері
Творчий конкур до Дня матері

Серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів України та учнів ДПТНЗ України оголошено проведення V-го Всеукраїнського конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» до Дня матері.
    Цим конкурсом опікуються «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан» за сприяння МОН України та Інституту модернізації змісту освіти.
    Тож відповідно до цього І етап даного конкурсу в ДПТНЗ "Синівський ПАЛ" уже проведено. Учні взяли активну участь як у написанні поезій та листів про маму й до мами, так і в представленні малюнків за даною тематикою (умова – розмір малюнку – формат А 3). А вже вид виконання – фарби, олівці, графіка – необмежені. Кілька тижнів працювали діти, а вже потім робота журі по визначенню призових місць. Серед кращих творчих робіт – «Лист мамі» - Богдана Ващенка (І місце), поезії Світлани Салівон (ІІ місце) та Вікторії Бовдуй (ІІІ місце). Рядки цих творів викликають почуття ніжності й любові до найріднішої людини – матері.
    А серед малюнків перемогу здобули роботи таких учнів – Луцая Владислава (І місце), Мельнікової Анни (ІІ місце). Голуба Олександра (ІІІ місце).

Усі учні в обох номінаціях будуть відзначені дипломами різних ступенів, а ті роботи, що посіли І місце – відправлені на розгляд комісії при Департаменті науки й освіти Сумської ОДА (ІІ етап).
    Активність учнів у конкурсі довела, що вони не байдужі  до всього доброго й прекрасного, показала, що вони люблять і поважають своїх та чужих мам. А такі конкурси залучають дітей до активної життєвої позиції, і це є позитивом у виховному процесі молоді.

Ващенко Людмила,
вихователь гуртожитку