Середа, 12.08.2020, 16:01

«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 26 » У фіналі наш ліцеїст серед переможців
У фіналі наш ліцеїст серед переможців

На базі ДНЗ «Конотопське ВПУ» пройшов заключний етап щорічного обласного конкурсу «Учень року». У ньому взяли участь переможці ІІ етапу конкурсу серед учнів профтехзакладів області, а також – представники з м.Рубіжне Луганської області та з м.Чернігів.

Атмосфера, як і завжди, святкова й напружена, бо це – конкурс, і кожен намагався представити себе й свій заклад з найкращого боку, різносторонньо.
    Тож за час проведення цього змагання учні брали участь в таких конкурсах:
-    Дозвольте відрекомендуватися. Мій навчальний заклад і моя майбутня професія» (відео-ролік із захистом).
Учасники представляли себе з використанням будь-яких форм презентацій, різноманітних за жанром (поезії, оповідання, притча, нотатки з щоденника…), своє ставлення до світу, власну формулу успіху, ідеал особистості і т. ін.).
-    Творча робота (проект). Створення й презентація творчого проекту з визначеної теми членами журі із використанням сучасних комп’ютерних технологій.
-    Конкурс «Світ моїх захоплень».
-    Конкурс на кращий нарис, листівку, власний вірш з теми «Моя країна – Україна. І в серці, і в житті єдина!»
Наш навчальний заклад ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», представляв Вячеслав Максименко, що навчається за професією «Штукатур. Муляр. Водій автотранспортних засобів (категорія "С")». У вище названих  конкурсах він зміг себе проявити сповна: презентувати ліцей і свою професію не тільки відео представленнями, але й через виріб, що уособлював у собі будівлю ліцею й випуск із нього учнів за всіма напрямками, за якими йде навчання в закладі. Тому у виробі представлені були елементи кухарської й кондитерської справи, сільськогосподарське направлення, реалізація товарів через мережу торгівлі і, звичайно, - будівельний напрямок. Сучасно, унікально й презентабельно.

Світ захоплень Вячеслава – це спів. Він виконавець пісень ще з дитинства, а в нашому закладі удосконалив свій вокал, презентує його на всіх заходах. Тому й на конкурсі «Учень року» юнак виступив з піснею «Лист до мами» із репертуару гурту «Океан Ельзи».

Авторське представлення власного творчого доробку Вячеслав розкрив у декламуванні поезії про Україну «Дивокрай». Але найоригінальнішим з усіх виступів у конкурсах був його «Успішний проект», який учасники складали протягом 90 хв. і відповідно до заданої тематики, яку обирали з кількох, визначених журі. Вячеслав обрав тему – «Екологічні проблеми рідного краю».
    Цей проект став найоригінальнішим і найзмістовнішим. Тому Вячеславу Максименку був вручений Диплом переможця конкурсу «Мій успішний проект».

Наш учень гідно представив себе як особистість і свій заклад, принісши йому чергову перемогу.

І, звичайно, багато вражень, знайомств, спілкування, що так необхідно для сучасної молодої людини.

Статива Анатолій Іванович,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 255 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0