П`ятниця, 07.08.2020, 21:48

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 25 » У квітні народжені й самі, ніби квіти
У квітні народжені й самі, ніби квіти

Весна віє теплим подихом і вся природа оживає навколо. Від цього радіє душа кожного з нас, наповнюється серце енергією… І, мабуть, той, хто народився в квітневі дні, теж ніжний, теплий, по-весняному, як говорять, - «живчик». Саме про таку вдачу й добру людину хочу сказати хороші слова від колеги.
    Тож познайомлю читача зі словесником, викладачем іноземної мови – Нікіфоровою Оксаною Олександрівною.
    Ніби недавно молодим дівчам прийшла вона до нас у колектив, часто губилася між ученицями, бо ж і сама була схожою на тендітну маленьку 16-річну юнку. Та характер мала цілеспрямований і наполегливий, що дозволило їй «тримати марку» в роботі викладача.
    Інтереси, захоплення молоді Оксана Олександрівна розуміла й могла легко змінювати в позитивне русло поведінку учнів. І вони порозумілися з нею й не наважувалися «бути на рівних». Але, як людина, вона ніколи не зневажала учнів, допомагала з порадами, була і є активним наставником і керівником у групі.
    Серед колег вона теж користується авторитетом, бо ж завжди привітна, порядна, добра й співчутлива. А головне – у роботі відповідальна, пунктуальна, творча… Одним словом – надійна. Це хороша риса людського характеру.
    Здається, що ніби зовсім недавно вона влилася в колектив педагогів ліцею, а вже за плечима – більше 13 років роботи в ньому. Це вже багато, бо за цей час і зроблено чимало. Є хороші успіхи в професійних конкурсах, об’єднаних з іноземною мовою. Зокрема, за професією кухарів учень Шишка Олександр відзначений як один із кращих, хто в області представляв ліцей і обраний фах англійською мовою.
    Як класний керівник, Оксана Олександрівна завжди пишалася своїми учнями. А ось тими, кого випускатиме цьогоріч, мабуть, - найбільше. Вона так «поріднилася» з дівчатками – продавчинями, що вся спільна робота їх завжди була «на висоті». За цим приємно спостерігати.
    Оксана Олександрівна ніколи не прагне «кар’єризму», вона просто й відповідально виконує свою роботу.
    У своїй родині завжди шанує рідну матір, Валентину Іванівну. Ніжно й лагідно говорить про неї, завжди разом роблять домашню роботу. Особливо Оксана любить господарювати по кухні, усе щось вичитує, експериментує (коли телефонуєш їй на мобільник, там теж звучить пісня про маму і кухню). Особливо цікавими для неї є приготування салатів і випікання різноманітних виробів, якими потім частує маму й брата Серьожу. Удала вона до всього, дбайлива господиня.
    Ще захоплюється квітами, їх у дворі досить багато.
    Я ніколи не бачила її сердитою. Завжди усміхнене, привітне обличчя, тепле вітання й звертання до колег та учнів. Таким і має бути педагог.
    У Оксани Олександрівни ще багато років роботи попереду, і віриться, що ще прийдуть до неї нові успіхи, відкриття, бо ж розуму й натхнення у викладача вдосталь. А молодість та енергійність принесуть ще кращі плоди на професійній ниві.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 123 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0