Субота, 28.11.2020, 07:12

«  Вересень 2020  »

Головна » 2020 » Вересень » 9 » У новий навчальний рік через новітні методи й технології
У новий навчальний рік через новітні методи й технології

ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» після довгих розлучень, з радістю зустрів усіх своїх учнів. Відповідно до вимог, Положень, з дотриманням Постанов і рекомендацій ми розпочали навчальний рік. Ліцей підготувався до цього в умовах карантину досить добре (про це засвідчили й перевіряючі з Департаменту освіти і науки Сумської ОДА). Тому заминок – ніяких. Учні старших курсів провели перші уроки з класними керівниками й майстрами виробничого навчання. Ці уроки були максимально спрямовані на курс «Збереження здоров’я в сучасних умовах». Для учнів першого курсу через впровадження  квест-технологій проведений перший урок – зустріч з ліцеєм, День знань. Для них – це перша сторінка навчання в нашому закладі. Нові викладачі, адміністрація, аудиторії… Усе нове.
    Тому метою цього заходу була допомога нас усіх адаптуватися новоприбулим в закладі.
    На природі – учнівські столи зі стільцями, соціальна дистанція. Учні І курсу знайомилися з адміністрацією ліцею, зі своїми наставниками в групі. Усі, вище названі, вітали учнів зі святом. Класні керівники й майстри виробничого навчання кожної групи розповідали про Ковід-19, ознайомили з різними формами поведінки в даній ситуації. Так Руденко Людмила Іванівна розповіла про правильне миття рук, а Марина Сергіївна Лисенко – про цікаві факти у світі про цю хворобу (група 13 кухарі, кондитери).
    Кулинич Олександр Миколайович – ознайомив із наявними антисептиками для обробки рук, а Негроєнко Валерій Михайлович – провів фізичну хвилинку (12 група, муляр, штукатур, водій автотранспортних засобів).

Корнієнко Євгеній Володимирович розповів про правила одягання й носіння масок, а Подоляк Сергій Костянтинович – про охорону праці та безпеку життєдіяльності.
    На завершення – соціальний педагог Василенко Валентина Григорівна,  провела  вікторину за тематикою заходу.
    Для учнів все було по-новому, незвично, цікаво, розкуто, невимушено. Хороший настрій та позитивну енергетику  понесли вони й на уроки, щоб легко й цікаво навчатися.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Переглядів: 35 | Додав: kuzoma73 | Рейтинг: 0.0/0